Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi pótlékot hogyan lehet...

Családi pótlékot hogyan lehet kártyára utaltatni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig postai úton,utalvány formájában kaptam meg a családi pótlékot.Közelmúltban nyitottam bankszámlát,egyszerűbb lenne,ha arra utalnák nekem .A gond az ,hogy nekem borsod megyébe szól az állandó lakcimem,Bp.-en tartózkodási helyre vagyok bejelentve.Az állandó lakcimemre szokta vinni a postás a pénzt,onnan édesanyám juttatja el hozzám.Anyukám munkájából kifolyólag járja az országot,nem mindig van otthon abban az időpontban,amikor a családit viszik.Azt,hogy én a kislányom után kártyára kapjam a pénzt,telefonon is el lehet intézni? (nem megoldható,hogy utazzak ez ügyben)
2011. okt. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kártyára nem lehet pénzt utalni, csak bankszámlára.

Amihez kártyával hozzáférhetsz.

kb 1 percig tart ügyfélkapun leadni neten a módosítást

2011. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Abban tudnál segiteni,hogy a neten ezt hol intézzem?Mit irjak be?
2011. okt. 1. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég tettem így. Bementem a Tb-be, ahol intézted annak idején, de ha másik városban élsz és oda mész be, az is jó szerintem. Ki kell tölteni egy nyomtatványt, pár sor, rá kell írni a számlaszámodat. telefonon nem lehet, képzeld el, hányan kérnék maguknak a szomszédét, ismerősét, rokonét.....
2011. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,azt én is gondoltam,hogy telefonon nem lehet. :D De gondolom,már most hiába mennék be,amit most fognak küldeni,az úgysem menne rá,gondolom majd csak novemberben.
2011. okt. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!