Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új számlaszámra szeretném...

Új számlaszámra szeretném utaltatni a családi pótlékot hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
19éves vagyok!Jelenleg édesanyámnak rajtam kívül 4nevelt gyereke van és a 4gyerekre+rám az ő kártyájára megy a pénz és azt szeretnénk hogy én magamnak csináltatok egy bankkártyát és az utánam járó családi pótlékok arra utalják aki tudna segíteni hogy ezt egy egyszerű kérelemmel hasonlóval hogy tudnám elintézni az kérem segítsen...
2010. aug. 23. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már befejezted a középiskolát,akkor már nem jár családipótlék.
2010. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még egy évig jár (vagy annak a tanévnek a végéig, amelyikben betölti a 20 évet)

Egyszerűen írj a MÁK-nak levelet, és tájékoztatsd őket, hogy a ... számú határozattal xy után megállapított családi pótlékot mostantól az xy nevén lévő, ilyen és ilyen banknál vezetett, ... számú bankszámlára kérem utalni. Köszönettel, név, cím, stb.

2010. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Magyar Állam Kincstárt kell felhívni ezzel kapcsolatban. Valóban elég egy kérelem, de ők megmondják, hogy pontosan mi szerepeljen a kérelemben.
2010. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem még bőven jár családi pótlék mert még minimum 1évig járok gimnáziumba!Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!