Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kétéves kislányom, az...

Van egy kétéves kislányom, az apjától külön vagyunk, megvolt a bírósági per, és az apuka viszont nem fizeti a gyerektartást azóta sem. Ha feljelentem, akkor be kell mennünk a bíróságra mind a kettőnknek, vagy hogy zajlik ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
akkor gyámügyre is menj,és kérd h függesszék fel a láthatást. ezt nem teheti meg egy gyerekkel
2011. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bemész a Rendőrségre és megteszed a feljelentést ellene.

Inygenes jogi segély napon,érdeklőd meg,vagy a családsegítőbe hogyan müködik h az állam megelőlegezi a gyer.tartást.

2011. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, ugyanilyen cipőben jár, nem kellett mennie bíróságra. Viszont már március óta ígérgetik neki hogy ó már csak kiszámolják és utalják is. Szóval szerintem készülj egy olyan jó 3/4 éves várakozásra, de visszamenőleg meg fogod kapni
2011. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

Barátomnál hasonló a helyzet,3gyerek 3anyától és a legkisebbel él együtt/kb 10hónapos,barátom még nem látta és jóval 40fölött vállalta/,a másik 2re egész évbe rá se néz...náluk apuka közel 7éve nem fizet és a 2.gyereknek 6-8éve

már az első két anyuka is feljelentette,de csak barátomék jutottak el addig hogy az ország legjobb ügyvédjét megbízták és nagyjából június óta letiltották apuka bankszámláit és a fizetését barátom édesanyjának utalják


minden pénz kérdése,ők is többször megegyeztek hogy havonta fizet de 3hónapig tartotta magát hozzá...addig kell perelni amíg nem fizet vagy ha volt közös ingatlan és benne laktok még,akkor lemondhat a saját feléről a te javadra,mint unokatesóméknál-ebben az esetben nem fizet de legalább van egy lakásod

remélem tudtam segíteni,írj privátban ha van még kérdésed

16/l

2011. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!