Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek? Ne menjek? Írjam meg?

Menjek? Ne menjek? Írjam meg?

Figyelt kérdés

Lesz egy tanulmányi kirándulásunk november végén külföldre, és nagyon megérné, mert egy hét alatt szállást, napi egy meleg étkezést és minden belépőt megkapnánk 20.000 forintért.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy van-e egyáltalán kedvem (tudom, hogy ezt ti se tudjátok eldönteni helyettem, de le- vagy rábeszélhettek), másrészt nem nagyon van most egybe húszezer forintunk, ketten élünk édesanyámmal :\

Ja meg lehet, hogy a minor szakos óráimról nagyon szívás lenne lemaradni, ez a legfőbb ellenérvem a pénz mellett..

Viszont külföldre menni nagyon szeretnék.

Motivációs levelet kell írni tegnapi határidővel (de még hétfőig lehet egyébként...), szóval mostmár el kéne döntenem.


2011. okt. 1. 22:21
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
nna, megírtam és elküldtem tegnap (najó, majdnem egy óra volt már) a levelet, mostmár csak szurkoljatok, hogy benne legyek a szerencsés 7-ben, akik mehetnek:)
2011. okt. 2. 16:39
 22/31 bánomisén ***** válasza:
Drukk! :-)
2011. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
sikerült!!!!!!!!!!!:)
2011. okt. 13. 00:18
 24/31 bánomisén ***** válasza:
Gratulaaaaa!!!!! Mikor mész? :-D
2011. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

november 19-től (szombat) egy hétre:)

plusz beadtam a jelentkezésemet a kövi félévre ösztöndíjjal kint tanulásra is!!!!:) hátha az is bejön!

2011. okt. 14. 16:35
 26/31 bánomisén ***** válasza:
100%

Jól belehúztál, de jól is tetted! XD Ezek szerint továbbra is lehet neked drukkolni!


Érezd magad jól, remélem, szép időtök lesz és jó lesz társaság és a programok is.

Az ösztöndíjhoz meg fingers crossed!!!!


Valahogy azért majd tudasd velünk, hogy megkaptad-e az ösztöndíjat, kíváncsi vagyok :-)

2011. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél, és szerencséd is volt, örülünk neked, meglásd milyen szép Hollandia...én személy szerint soha ki nem hagynám!!

Jó utat és érezd jól magad!

2011. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked az ösztöndíjhoz :)
2011. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

kint fogok tanulni következő félévben Antwerpenben:)

még most jutott eszembe ez a régi kérdés, ahol ez téma volt.

Hatodikán már indulok is, most épp benne vagyok a nagy ügyintézési lázban :)

2012. jan. 19. 21:27
 30/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :)
2012. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!