Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez mostanában?...

Miért van ez mostanában? Tartanom kéne valamitől? Anyukám szerint ezek nem jelnetenek semmit.

Figyelt kérdés

Napok óta elég rossz dolgokat álmodok.

Volt olyan,hogy álmomban kórházban voltam és komly szívműtétre vittek,de én ordítottam,mint az állat,mikor altatni vittek.

Tegnap azt álmodtam,hogy mentőhelikopter zuhant a kertünkbe...


2011. okt. 2. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak van igaza. Valami miatt feszült vagy,azért álmodsz rosszat. Ennek az okát kellene megkeresned.
2011. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem jó ilyeneken túl sokat gondolkodni.Ez csak egy álom volt nem jelent semmit
2011. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Na-na csak óvatosan a nem jelent semmivel.Az okot keresd.
2011. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Milyen okot?? :D Ne hülyítsd már szegény gyereket mert mégjobban beképzelni.Nem jelent semmit.Mikor éjjel álmodsz az agyad az előző nap eseményeit dolgozza fel,ilyen olyan formában.Lehet hogy volt egy ilyesztő korházas álmod és az nem hagyott nyugodni.Tudat alatt foglalkoztál vele...
2011. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szív MRI-n voltam,eredményeket még nem tudom,talán jövő hétre megleszenek,lehet ez miatt lennének az álmok is?
2011. okt. 2. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Na pont ezt mondtam.Az agyad így dolgozza fel...
2011. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és több,mint a fél nyári szünetet kórházban töltöttem
2011. okt. 2. 08:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem meglepőek az álmaid, természetesen foglalkoztat az egészséged. Kórház, MRI... teljesen normális vagy.

Jó egészséget kívánok!

2011. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsónak:köszi!
2011. okt. 2. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:
A mentőhelikopter jó jel, szerintem azt jelentheti, váratlanul megkapod a jó hírt, hogy semmi baja a szívednek.
2011. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!