Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az ilyennel kollégiumban?

Mi lesz az ilyennel kollégiumban?

Figyelt kérdés
Olyan gyerekre gondolok,aki még a kollégium előtt soha sem volt távol otthonától,nem volt táborban,ahol hozzászokott volna a kollégiuméhoz hasonló élethez.Nem fog mindenen problémázni?
2011. okt. 2. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.Én is ilyen gyerek voltam, és imádtam.
2011. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen voltam én is, ráadásul eléggé introvertált típus, mégsem okozott problémát a kollégium.
2011. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettőnek (táborok, kollégium) nincs sok köze egymáshoz. Én általánosban és gimiben minden nyáron megjártam 2-3 tábort, és imádtam, aztán egyetemistaként koliba kerültem és totál kikészültem tőle, pedig nem vagyok egy problémázós típus, de nekem nagyon nem feküdt az, hogy négyen nyomorgunk egy pici szobában, hely nincs, magánélet nincs, csend nincs...tudom, hogy sokan imádják a kolit, nekem sajnos nem jött be.
2011. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hamar alkalmazkodik.
2011. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Én sem jártam táborozgatni, mielőtt kollégista lettem volna. Utána már volt rá példa. Nem volt semmi gondom a beilleszkedéssel.


De nagyon naiv dolog azt gondolni, hogy a táborozás felkészít a kollégista létre. Oké, egy szobában alszanak kvázi idegenek, de akkor sincs semmi köze egymáshoz a kettőenk. A táborban nyaralsz, 1-2-3 hétig, egy kollégiumbvan együtt élsz másokkal. Egyáltalán nem ugyanaz!

2011. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazatok van
2011. okt. 2. 10:20
 7/13 anonim válasza:
88%
Emberfüggő. Engem pl kikészít a kolesz :D
2011. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Tök mind1 voltál-e táborban vagy nem. Az egész az alkalmazkodóképességeden fog múlni. Én kb. 3 év alatt jutottam el oda, hogy szép volt jó volt de elég volt. Egy ideig buli, de szerintem 21-22 éves kor felett nem egészséges 3-4 embernek 20 m2-en nyomorogni.
2011. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tud (képes) alkalmazkodni, fog, ha nem, kikészül. Vagy ha idejében rájön, hogy fiziológiailag nem bírja, keres albérletet + valami munkát, amiből fenn tudja tartani.
2011. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kb 2x voltam táborban kissebb koromban, aztán 3 évig koliban. én nagyon utáltam ott, most már szerencsére nem vagyok ott igaz a buszozás se jobb, de nagyon utáltam és tényleg 4en egy kis szobában, tanulni nem lehet, éjjelig ordítoznak aaahh belegondolni is rossz :S
2011. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!