Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemlakat a páromnak! Jó...

Szerelemlakat a páromnak! Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Novemberbe leszünk fél éve együtt a barátommal. Szerintetek jó ötlet lenne ha csináltatnék egy "szerelemlakatot" és elhelyeznénk valahol? Mit illik ilyenkor gravíroztatni a lakatra? Vili & Magdi? Egyéb ötlet?
2011. okt. 2. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én lakatot minimum 1 év után tennék bárhová, az már jelent valamit.
2011. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1.giccses ötletnek tartom

2. ha már lakatot vennék akkor 1 év után vagy 2 év után.Fél év még nem jelent semmit.

2011. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is várjatok még legalább fél évet, és igen a neveteket kell beleirni :)
2011. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Én tavaly valentin napra csináltattam egy ilyen lakatot. (azóta már szakítottunk egyébként)

Igen, azt gravíroztasd rá, hogy

Vili

+

Magdi. Legalábbis nekem így volt megcsinálva. Az ötlet nekem is tetszik, de lehet még ezzel kicsit várni kellene. :)

2011. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teszik, ez aranyos.

Nem tudom milyen lehetőségeitek vannak utazásra, meg hány évesek vagytok(hogy elutazhattok e már kettesben)de szerintem az lenne a legszupibb, ha rákeresnél google-n hol van az országban legközelebb ilyen kapu/fal/szökőkút amikre szokták rátenni.Nekem mintha Pécs vagy Sopron rémlene, de szerintem máshol is lehet hagyománya ilyesminek és elutaznátok egy nap oda.Az még külön romantika.Vagy ott aludnátok egy napra.

Ilyenkor egyébként el kell dobni a kulcsot vagy hogy kell?

2011. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Győrben is van.
2011. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem gyerekes, giccses.
2011. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de nem féléves 'évfordulóra'.
2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen van a lakatfal, 2 is van, és mind tele. Itt kezdődött ez az egész. :)

Nagyon romantikus ajándék, de lakatot minimum 1 év után csináltatnék. Amúgy neveket + évszámot szoktak belegravíroztatni.

2011. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi Tatán a lakatfalra raktuk, és szerintem nagyon romantikus :) Nekünk név és dátum van rajta :)
2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!