Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintetek se normális a kapcsolatom húgommal? 22/F

Figyelt kérdés

A húgommal(ő 17 éves) szeretünk összebújva tévézni a kanapén, vagy a fejét az ölembe teszi és úgy tévézünk én meg simogatom közben a haját.

Néha meg szoktam masszírozni a lábát.


Haverom szerint ez olyan mintha szerelmes lennék a húgomba, pedig én a barátnőmbe vagyok szerelmes, de ő jelenleg Berlinben tanul.


2011. okt. 2. 19:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%

Én örülnék, ha ilyen tesóm lenne, de sajnos semmilyen nincs.

Aki szerint ez beteges, az vagy rohadtul sznob, vagy irigykedik, vagy mind2.

2011. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
98%
Ez még rendben van.
2011. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%

Kedves kérdező!

Miért ne lenne normális?Mi is nagyon közel állunk egymáshoz öcsémmel(én 24 ő 19),sokáig egy ágyban is aludtunk.Filmeket is nagyobbrészt együtt nézünk úgy,hogy az oldalához bújok.Rengeteget tudunk együtt röhögni:)

Több szerelmi csalódásom után ő vigasztalt meg,magyarul kibőghettem magam a vállán.Ha valakinek testvére van,az egy ajándék,főleg akkor,ha ilyen kapcsolat is jár hozzá:)

Nincs ezzel semmi baj,ne aggódj.Azt a haverodat meg inkább kerüld.Aki ilyeneket mond,az bizonyára beteg.24/L

2011. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

20:10


Örülök ,hogy másoknak is ilyen jó a kapcsolata a testvérével. :)

2011. okt. 2. 20:13
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:29


Nem vagyok beteg, mások szerint is durva volt, amit csináltak. Szüleik szerint is. Az csak abban merült ki h simizték egymást, hanem hogy a hugi az összes csaját elmarta mellőle, kisajátíotta. Naz a beteg.

2011. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
"az nem csak abban merült ki"
2011. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék neki, ha öcsémmel egyáltalán tudnék egy jót beszélgetni. Irigyellek titeket.:)
2011. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
83%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:14


Hát az mondjuk durva...

2011. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem normális. Volt egy 32 éves pasim. A húga 27 éves. A húgának is volt pasija. Idegbajt kaptam, mikor ott voltam náluk és ölelgették egymást. Én éreztem magam kellemetlenül. Kéz a kézben ültek, ölelgették egymást és olyan volt, mintha a húga lenne a csaja, nem én. Sőt, még egy ágyban is aludtak. Ugyanis 1 szobájuk volt kettőjüknek, de külön ágyra nem tellett, csak egy nagy kinyitható ágyra. Pff. (irónia volt hogy nem tellett ágyra, ugyanis puccos autóra, 30ezres cipőre, hülyeségekre mindig volt) Abnormális! Rövid úton meg is szabadultam tőle! Tuti, hogy dugja a húgát... Reggel húgom, este dugom.
2011. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

ma 20:17


Ja akit említettem az is ilyen volt. Egy ágyban aludtak, ha nem volt épp nője a srácnak, meg mesélte az egyik csaj, hogy a hugi leste őket szex közben, vagy rájuk is nyitott, és vigyorogva gúnyolta a csajt...na ez kész.

2011. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!