Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy egy...

Normális dolog az, hogy egy 30 éves férfi nem akarja elengedni anyuci szoknyáját?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem normális dolog, de ilyenkor az anyuci is nagyban hibás!!!!
2009. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem.Ebben éltem 9 évig,de megbántam,hogy a fiatalságom egy ilyenre fecséreltem.Ő pedig 34 éves.Mégis az anyja a minden,még a lányánál is fontosabb neki.
2009. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Azt szokták mondani, nemt tudja elengedni az anyja cicijét. De tényleg... találkoztam már ilyennel, egyáltalán nem ritka dolog. Nekem van egy 50! éves férfi munkatársam, aki vénlegény maradt emiatt. Most találkozott egy elvált csinos asszonykával, nagyon összeillenek, a pasi 80 éves anyukája meg ágál, rájuk telefonálgat!

Az ilyen dologban a fiú és az anya egyaránt hibás ám. Tudni kell mind a kettőnek, hogy mikor kell "leválni" a másikról.

Nem tudom, azért kérdezed-e, mert ilyen pasit fogtál, de ha igen, menekülj. Nem megoldás az sem, ha nagyobb távolságra költöztök a mamától, mert feltalálták a telefont. Van olyan diplomás, sikeres vállalkozó fickó ismerősöm, aki a házassági válságát teljesen kibeszélte a mamával az órákig tartó telefonbeszélgetésekben. Anci még azt is tudta, hogy a fia mikor élt a feleségével nemi életet.

Hagyni kell az ilyeneket egymásnak, különben egy sírig tartó harc lesz belőle közted és a mama között (ja, és nem bizti, hogy a mama hal meg hamarabb :-)))

2009. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

honnan tudod, hoyg nem akarja elengedni?

lehet, hoyg akarja, csak nem tudja... ez nagy különbség.

ha nem is akarja, az baj.

de pl. van olyan, hoyg az anya özvegy és a fiával együtt temették el apjukat... ezek lehetnek olyan élmények, mély sebek, amik nagyon erős befolyással bírnak még évek múltán is. ez nehéz kérdée és nem szabad sem a fiút., sem az anyját hibáztatni, mivel ők "csak egymásnak" maradtak és egy kívülálló ezt igen nehezen értheti meg.

nekem volt ilyen barátom és bánom, hoyg az anyjával csúnyán bezséletem, ahelyett, hoyg odamentem volna, amikor beteg, amikor főz a fiának és adott volna nekem is , én büszkén elmentem... ( én csacsi)

szóval ez nehéz kérdés.

Általában olyan fiúk, és anyák ők, akiknél mély nyomok vannak amúltban, amiket mi "barátnők" nem tudunk könnyen begyógyítnai.

2009. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! megfontolom
2009. ápr. 28. 13:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Teljesen mindegy h miért de nem normális ha ennyi idősen ilyen befolyása van egy szülőnek a gyerekére. Borzasztó sok problémát okoz, megkeserít mindent, én már csak tudom.
2009. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben vagyok, csak az én párom már 41 éves. Nagyon sokat vitázunk emiatt, örökké átkozom a napot amikor anyósomék ugyanebbe a városba jöttek lakni, mint mi. Mondván, hogy majd mi segítünk rajtuk öregkorukra. Csak azt felejtette el anyósom, hogy mikor nála laktunk kapcsolatunk elején, ő szabályszerűen elüldözött engem. Akkor az volt a jó, hogy a fia jött velem albérletbe.

Megelőztél a kérdéssel, én is fel akartam tenni ,mert már betelt a pohár :)

2009. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is detto ugyanez. Amire anyuci nem bólint, azt nem lehet. Mondjuk szerintem ő kiszeretne kerülni....csak nem tud! De egyébként tényleg elég gyakori manapság. Soha nem értettem az ilyen szülőket, és nem is fogom....
2009. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden anyós ilyen? Sose értettem, hogy miért nem a fia boldogsága a fontos. Szerintem ha lehetne Ő szülne saját magának unokát is :)
2009. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális, de sok ilyet ismerek. Életképtelennek szoktam nevezni őket, és nem kéne soha ilyen pasi, mert az egy selejt egy hulladék.
2009. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!