Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 22 éves srác egy 14 éves lánnyal van párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 20:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy ilyen "kapcsolatom" márha ezt annak lehet nevezni. csak akkor ő még 21 én meg 13 voltam. 2 hónapig msn-eztünk, és már atalálkozást tervezgettük, le is akartunk feküdni. hál' Istennek még idejében észbe kaptam, és megmondtam neki h ez nem lesz így jó. szerencsére nem találkoztunk. ez december január környékén volt, azóta nem beszéltünk. mondjuk ő egy nagyon durva eset volt, a végén az volt a legdurvább mikor meggondoltam magam h inkább mégse feküdjünk le előbb találkozgassunk. ő erre felajánlotta h mi találkozzunk és közben szóljak egyik b.nőmnek h nem akar-e vele ágyba bújni. ekkor jöttem rá, mekkora f*szfejre pazaroltam ennyi időt. hülye voltam, naiv és nagyon nagyon hülye! azt ajánlom a lánynak, h NE adja oda magát, csak két három év múlva, mikor biztos benne h ő az igazi :)
2011. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
77%

azt, h szánalmas, h lassan felnőttként annyit tud, hogy egy éretlen kis tinivel hetyeg.

22 éves fiúnak minimum 18 körüli lányoknak kéne udvarolnia, nem 14 éveseknek.

úgy tudom, ha 18 feletti 14-16 közöttivel szexel, akkor fel lehet nyomni liliomtiprásért.

2011. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
63%

"Ha betöltötte a 14 évet akkor téged csuknának be ha valamit csinálnál."


Pedó-pártikám, 14 év felett is az én lányom lenne. Ha tettlegességig nem is mennék, de meg lenne fenyegetve a gyerek, az biztos...

A gyerek pedig be lenne zárva, míg ki nem veri a fejéből az illetőt.

2011. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

"De mégis, szerintetek nincsenek kivételek? Minden 22 éves srác csak a szexet akarja egy 14 éves csajszitól?"


Nem, normális esetben persze nem csak a szexet, de ez 22 éves srácnak már vannak igényei, amihez a szex is hozzátartozik.

2011. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
55%
Kérdezd meg Roman Polanskit hogy mit szól hozzá.
2011. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, itt nemcsak a szexről van szó.... egy 22 éves felnőtt ember alapvetően más igényekkel rendelkezik lelki téren is, mint egy 14 éves tinédzser lány.
2011. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém egyik 14 éves lány osztálytársát (ismerem személyesen) egy 20+ -os pasit keféli. Szerintem megdöbbentő és szànalmas mindkettő.
2011. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
69%
Azt h fura igényei vannak a srácnak, de a csaj se kutya.
2011. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
A srác annyira szerencsétlen/igénytelen/buta/éretlen/stb., hogy az idősebb lányoknál esélye sincs. 22F
2011. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok és soha nem tennék ilyet, azt nem mondom hogy nem jópofák ezek a mai 13-14 évesek (én már nem emlékszem milyen voltam ennyi idősen) de mégis csak olyan mintha kb a gyerekem lehetne szinte.

Nemis tudok úgy nézni rájuk mint nőre.

2011. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!