Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-6-7 év körüliek! Titeket...

15-6-7 év körüliek! Titeket szüleitek meddig engednek fennmaradni egy átlagos estén amikor másnap suli? Van egyáltalán ilyen limit?

Figyelt kérdés

csak mert engem már legkésőbb 9kor elzavarnak aludni és eléggé zavar látva hogy a környezetemben kb senkinek nem szólnak bele nagyon, nálunk meg ez egy központi téma. Oké, hogy ne maradjak fenn hajnalig, de 9kor még semmi kedvem aludni, álmos, se fáradt nem vagyok, sőt olyankor jutnak eszembe tökjó ötletek mindenféle témában... Montam már nekik ezt sokszor, de csak nem... Pedig látták is, volt amikor vmi esemény volt h éjfél után feküdtem le másnap félhétkor keltem mégis ki tudtam magam pihenni. Sőt, egyébként ha lefekszek már kilenckor akkor úgy vettem észre hogy sokkal rosszabb felkelni mintha mondjuk 1fele feküdnék.

Vélemények, tapasztalatok?

16/f


2011. okt. 3. 21:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ne értsetek félre, nem célom hajnalokig fent lenni hogy aztán hulla legyek. Érzem magamon hogy mikor leszek álmos, akkor nyilván lefekszek... De az tuti hogy ez nem kilenckor van... De akkor ez csak nálunk van így?:/ amúgy most is takaró alatt mobilról vagyok, szóval ígyis mindennap kb 10-11 fele alszok el, de azért ez így elégsz@r...
2011. okt. 3. 22:11
 12/26 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen koleszban voltam és 10-kor ugyan vilanyoltás és csend kellett, h legyen, de fent lehetett maradni arra kijelölt helyen. Attól függően, h mennyit kellett tanulni mindig 10-1 között feküdtem le. 10 előtt eleve lehetetlenség volt, mert akkor még ment a szokásos félmeztelen párnacsatázás :D mint minden jobb lánykoliban.
2011. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
A kérdés kiírásának időpontja: ma 21:47
2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
A komment megírásának időpontja: ma 22:11
2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Sosem volt megszabva. Ha sokáig maradtam fent és reggel nehezen keltem.. az én bajom, nem? Csak van annyi esze egy gyereknek is, hogy ha reggel nem bír felkelni és egész nap fáradt, akkor hamarabb fekszik le.

Igaz én majdnem minden délután aludtam, nekem természetes volt, hogy este későn írom a házikat meg tanulok. Most se fekszek le 1 előtt soha.

2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én a suliba alszok az unalmas órákon :)
2011. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Sosem szabták meg, hogy mikor feküdjek le. Jó ég, de rég volt már...


31/f

2011. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én iyen idős koromban akkor feküdtem le,amikor akartam.Elég nevetséges egy ekkora gyereknek megszabni,hogy meddig maradhat fent.
2011. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
iyen=ilyen
2011. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14 éves koromban talán még rámszóltak, utána már nem nagyon. .
2011. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!