Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen beszédet mondjak? Sos

Milyen beszédet mondjak? Sos

Figyelt kérdés
Anyukám születésnapja lesz és bulit rendezünk. a vacsora elején szeretnék egy rövidke kis köszöntőt mondani. Segítenétek? találok valami sablont a neten?
2011. okt. 4. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem Oscar átadáson vagy! Csak meg tudod köszönni anyukádnak, h felnevelt, etetett, megszült, szeretett (eddig is és talán még ezen túl is ha nem is mindet a felsoroltaim közül). Picit erőltesd meg az agytekervényeid, de ha úgy érzed nem megy, ne erőltesd.
2011. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. És még sok ilyen boldog, körünkben eltöltött szüli napot kívánok!
2011. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem vagyok már 20 éves, megköszönném, ha normálisan tudnál írni. A vendégeket szeretném köszönteni. Ha nem tudsz normálisan válaszolni ne erőltesd te sem az agytekervényeidet.
2011. okt. 4. 13:13
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha már nem vagy 20 éves és mégsem tudod pár mondatban köszönteni anyukád és megköszönni neki mindazt, amit érted, vagy értetek tett, akkor ne is mondj neki inkább semmit, csak annyit, h "Boldog Szülinapot". ;)
2011. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sincs ki a 4 kereked kerdezo:

Minek akarod a vendegeket felkoszonteni?


"Koszonom hogy eljottetek Kedves Vendegek! Azert gyultunk ossze, hogy unnepeljunk Anyumat, akinek halaval tartozom, hogy ..."

2011. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is valami poénosat mondj " azért gyűltünk össze,hogy ne legyünk széjjel" mert Úgy látom kicsit izgulsz,ezért neked is ad egy pici időt összeszedni magad.

Szeretettel köszöntök mindenkit aki itt van ezen a napon.Édesanyám ma tölti be x életévét pedig még csak tegnap volt 18, így hát nem is értem a dolgot.De hammár így van akkor had ragadjam meg az alkalmat és köszöntsem őt és az itt megjelenteket "titeket",... sok boldog szülinapot ...

2011. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem is értem, miért válaszoltok így. Természetesen nem szeretném a vendégeket felköszönteni, nem is írtam ilyet. Köszönöm a megtisztelő szavakat.

Igazából arra gondoltam, hogy néhány szóban a vendégekhez szólnék, hogy megköszönöm hgoy eljöttek illetve hogy sikerült közösen összehoznunk ezt a meglepetésbulit, jó étvágyat kívánni a vacsorához stb.

Nem anyáknapi köszöntőt szeretnék, tehát nem megköszönni h felnevelt stb. Inkább barátok lesznek, nem akarok ilyen sírós beszédet.

2011. okt. 4. 13:44
 8/12 A kérdező kommentje:

13:39-es!

Köszönöm, ilyenre gondoltam.

2011. okt. 4. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Az attól is függ hogy mit mondj,hogy kik lesznek jelen?Én a helyedben - mivel gondolom a szűkebb-tágabb családod körében lesztek - minél személyesebbre és meghatóbbra venném. Talán nem is kellene ott köszönetet mondani, inkább idézz fel fontos eseményeket az életéből amire mindenki szivesen emlékszik. Persze ez már túl megy a vendégek köszöntésén, de szerintem az akár két mondat bevezető lehet, pl.: örülsz annak,hogy így együtt vannak mindazok, akik szeretettel veszik anyukádat körül, hiszen igazi ajándéknak azt tartod,hogy együtt lehettek ezen a napon, együtt köszönthetitek azt, aki minden jelenlévő számára kedves...Aztán én a helyedbe már az ünnepelthez fordulnék, és jöhetne a személyes, egy kicsit könnyes-meghatódós, emlékezős-ünneplős-vidám köszöntés!
2011. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sós beszéd nem jó, inkább mézes-mázosat.
2011. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!