Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáék nem engednek el discoba...

Anyáék nem engednek el discoba. Milyen meggyőző beszédet mondjak neki, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (mielőtt véleményt nyilvánítasz, hogy 13 évesen hova még.. olvasd kérlek végig!) és lesz (majdnem a sulinkkal szembe) egy másik iskolába SULI disco, már korábban is elmehettem abba a suliba a discora, és pontosan is értem haza :) de anyáék mennek pestre bálba, és mamámmal leszek itthon, ezért anya nem enged el.. mert nem lesznek itthon.. mondtam neki, de ugyanúgy fogok pontosan hazaérni, még sosem volt példa olyanra, hogy késtem volna vagy ittam,cigiztem,drogoztam volna.. de azt mondja, nem érdekli, nem mehetek mert nem lesznek itthon. Mit mondjak, hogy elengedjen? :(:( nagyon szeretnék menni!
2011. márc. 31. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
58%

Rosszul leszel, valaki bánt, valami lesz, segítséget kellene kérni, nem lesznek ott a szülők, a nagymama nem mindig elég.

GYEREK VAGY, ilyen esetben otthon a helyed - még ha suli diszkó is.

Várj még 4-5 évet.

2011. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Te ismered a szüleidet, te tudod hogy mivel lehet rájuk hatással lenni.
2011. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Mivel mamáddal leszel otthon, ezért megemlíthetnéd neki és ha ő bele megy megtudja beszélni anyuddal, hogy elengedjen és majd mamád oda figyel rá, hogy időben rendesen haza érj.
2011. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Lesz ott olyan felügyelő tanár, akiben megbíznak a szüleid? Hivatkozhatsz őrá.
2011. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Elsőnek igaza van.

Túl fiatal vagy még a disco-hoz, hidd el!

Az én lányom is 13 éves, de szerencsére egyáltalán nem érdekli a disco.

Egyébként ha érdekelné sem engedném el :-)

2011. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem engednek el, ami érthető. Gyerek vagy még! Ha neadjisten veled bármi történne, ők a felelősek érted, és ha nincsenek ott, az olyan, mintha nem törődtek volna veled. Gondolom nem akarnál emiatt a disco miatt állami gondozásba kerülni... Majd elmész a következő bulira!
2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
tanárok nem lesznek..:/ de valahogy megpróbálom rábeszélni :) vagy használom azt a jó ötletet, hogy mamám majd rábeszéli anyát :D
2011. márc. 31. 15:18
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Mamád elmegy veled és semmi probléma.
2011. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én megértem a szüleid. Ha otthon vannak bármi történik érted tudnak menni, tudnak segíteni. De így nem.

Egyszer kihagysz egy bulit, nagy dolog! Ennyit megtehetsz a szüleidért.


Ha nagyon menni akarsz, beszélj valamelyik barátoddal és a szüleitekkel, hogy ők vigyáznak rátok és értetek mennek ha van valami.


Egyébként engem annak idején úgy engedtek el, hogy olyan emberekkel mentem akiket jól ismertek a szüleim is, meg elég sokan is mentünk.

2011. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
azt kéne még XDD
2011. márc. 31. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!