Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen köszönő beszédet...

Milyen köszönő beszédet mondjak a Tiszteletes Úrnak?! .

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most fogok konfirmálni. Én vagyok az egyetlen lány, és ezért a végén nekem kellene egy köszönő verset/beszédet mondani, a Papnak!. Keresgettem ilyen verseket de nem találtam :/ Magamtól meg nem igazán tudok irni ....

Ezért szeretném kérni a segítségeteket! Remélem tudtok segíteni! Elörre is köszönöm


2010. máj. 10. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Konfirmandus!


Verset is betanulhatsz, de annál sokkal többet jelent, ha saját gondolataidat mondod el. Próbáld megfogalmazni, hogy mit kaptál a lelkészedtől a konfirmációs órákon, miért volt jó ott lenni, mit köszönhetsz neki, mit jelent neked ez a konfirmáció, és ezt mondd majd el.

Viszont azzal okozod a legnagyobb örömöt majd a lelkészednek, ha a konfirmáció után is jársz templomba, és ifjúsági órákra (remélem, van ilyen nálatok).

2010. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olvasod ezt a honlapot, itt találsz jó írásokat, beszédeket, prédikációkat is, meríthetsz belőlük:

[link]

2010. máj. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nagyon jó az az oldal, csak az a baj, hogy én református vagyok .. de azért köszi a segítségeket!
2010. máj. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!