Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen beszédet mondjak?

Milyen beszédet mondjak?

Figyelt kérdés

Diákigazgatónak választottak és beszédet kellene mondanom, 2-percig! Csak egy napra vonatkozik.

Arrol kellene,hogy mért lennék jó diákigazgató...


2011. jan. 30. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
attol függ miről akarsz beszélni,mindenesetre csak az iskoláról beszélj,mi az elképzelésed ,mivel fogsz hozzájárulni hogy a tanulás jobban menjen stb.ilyeneket,egyszer csinálj vázlatot.
2011. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, ne haragudj, de ha nem tudod, mit mondj, akkor te nem is lennél jó diákigazgató...


Mond azt, hogy; Én nem tudom, miért választottatok meg engem, mert ez egy nagyon nagy felelőséggel járó feladatkör és egyelőre nem tudom, mi is lehetne az, amivel a javatokra vállhatnék, de mivel mindenképpen ez lenne az elsődleges megoldandó feladatom, így a segítségeteket kérem!

Mindenki mondjon olyan, őt érintő problémát, ami véleménye szerint megoldásra vár és ezt közösen megpróbáljuk véghez vinni...


Innentől nem hogy két percet de akár órákat is ki tudsz majd tölteni a hozzászólások "megválaszolásával".

Persze készülj fel a legvalószínűbb problémák ésszerű megoldási javaslataival.


Sok sikert, Igazgató Úr/Nő

2011. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!