Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz ezzel az idézettel...

Egyetértesz ezzel az idézettel? , , Inkább azt bándd meg amit megtettél, mint azt hogy nem tetted meg! " Tapasztalatok? Főleg szerelem terén. Idősebbek is írhatnak.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Valamennyire egyet. Mi értelme, ha valamit egész életemben kipróbálnék, és nem teszem, majd megbánom, mikor megtehetném, ha azt bánom meg, így jártam, de legalább tanultam valamit. Tapasztalat az nincs, csak szöveg. :)

22/L

2010. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet evvel,mert amit meg tettél azt már hiába bánod meg,nem tuodod vissza fordítani :S
2010. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*tudod
2010. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig adtam második esélyt, de én sosem kaptam. Nekem nincs mit megbánnom,mert megpróbáltam. Azok akik nem adtak bánják-e nem tudom.. :S
2010. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, teljesen. még csak 20 vagyok, de sok kötelezettségem van, tanulás, család stb, tehát nem a gondtalanok életét élem és míg így is azt mondom hogy egyetértek. kíváncsi természet vagyok, nekem sokkal jobban fáj az a gondolat, hogy mi lett volna ha, mint egy esetleges rossz döntés. próbálok úgy élni, hogy valahányszor döntés hozok azt a legjobb belátásom szerint tegyem, így ha később visszanézek tudom, hogy akkor úgy láttam helyesnek, így a döntés akkor sem fáj, ha esetleg az eredmény rossz lett.

szerelem terén pedig főleg igaz ez. nekem ez eddig bevált.

2010. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én amit szeretnék mindig megteszem.Van amit mások szerint nem kellett volna de nem bánom mert ha nem tettem volna meg akkor azt bánnám:)
2010. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobb egy kudarc, amit lezárhatsz, mint egy örökké kísértő mi lett volna, ha.
2010. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen.
2010. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel elég komolyan mérlegelek mindent, ezért amit végül megteszek azt sosem bánom amit meg nem az nem hiányzik. Ilyen vagyok. :)
2010. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!