Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz ezzel a felfogássa...

Egyetértesz ezzel a felfogással? Te is ilyen vagy? Vagy te a "nemnormális" kategóriába tartozol?

Figyelt kérdés

Normális az, aki beolvad, aki képes parancsra, elvárásra pörögni, viselkedni, öltözni, élni az életét. Aki nem meri vállalni lehet, hogy csodás személyiségjegyeit, mert fél, hogy "furcsának" fogják tartani. Parajelenségek, idegenekkel való kapcsolat, szellemek, különös képességek (akár alap is lehet, de ritka), megérzések, szexuális szokások, identitás stb. Minden, ami miatt egy emberre manapság bélyeg kerülhet.

Nem az átlag emberekkel van bajom, hanem az átlag JELENSÉGGEL, hogy mindegy, milyen egy ember, mindegy, hogy legjobb barát, rokon, amíg színleli, hogy olyan, mint a többiek, addig oké, amikor bevall, akkor meg ellökik.


2011. okt. 4. 15:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van megválasztani a stílusodat és a gondolkodásmódodat, de másoknak is joguk van megválasztani a barátaikat, a közösségeknek is joguk van olyan feltételeket szabni a tagsághoz, amilyen nekik tetszik.
2011. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én inkább a nemnormális,begubózós fajta vagyok.Kell a francnak,hogy cikizzenek.Egy párszor elmondtam az érdeklődési körömet,aztán úgy néztek rám,mint egy debil ovisra.Nem érdekel a divat,nem érdekel,hogy a hajam fel van kontyolva munka közben,és nem érdekel az a tucatszemét,amit a rádiókban nyomnak.Inkább maradok egyedi idióta,mint birka.24/L
2011. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!