Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a bejegyzés...

Mit gondolsz erről a bejegyzésről?

Figyelt kérdés

Tegnap anyámmal veszekedtem. Nem csináltunk 'sosem' ilyet... Eddig általában ő ordítozott velem, de már 'beszálltam' a vitába én is. Egyre inkább azt veszem észre, hogy anyámmal is egyre inkább kezd 'elromlani' a kapcsolatom. Sosem éreztem azt, hogy megtudok vele 'mindent' beszélni. Jó, olykor kiállt mellettem, de nem éreztem sosem azt a 'tipikus' anya-lánya kapcsolatot.


Szeretnék változni. Még. Szeretnék több szabadságot. Nem akarom minden nap azt érezni, hogy teljesítenem KELL, és meg KELL felelnem a környezetemnek. Tudom, hogy nem lehet megfelelni mindenkinek, és mindig lesznek nálam szebbek, okosabbak, csinosabbak, jobbak, stb. De elég nyomást érzek. Nem tudom miért... Nem kellene rágörcsölnöm a sulira (annak ellenére, hogy néha úgy érzem tök laza a suli, máskor az ellenkezőjét, és hogy nem tudok teljesíteni). Nyomást, hogy feleljek meg anyámnak (magatartásban, tanulásban). Zavar, hogy nyáron dolgoztam a rádióban, és anyám csak a rosszat látta/látja benne, és a mai napig a fejemhez vágja.


2011. okt. 4. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Ha valamit nagyon-nagyon akar az ember azt el is éri!Ezt gondolom :)

Szóval hajrá,bármit is szeretnél,meg tudod csinálni!

Anyukádat nem kommentálom,mert én a saját anyámmal nagyon rosszban vagyok(bár ő ezt nem tudja).

2011. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!