Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám észhez téríteni...

Hogyan tudnám észhez téríteni a testvéremet?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó,hogy szerintem a tesóm olyan felelötlen nö,hogy lassan én bolondulok bele,ö meg lesz@rja! Két gyönyörü gyerekük van,akik egészségesek és jól vannak,még kicsik és nem értik a szitut.Szóval az a helyzet hogy sem ö sem a férje nem mennek dolgozni,ülne a babérjaikon és várják a csodát! Én ilyet még nem láttam,telistele vannak adóssággal,és lassan a lakásból (bérelt) is kipakolják öket,de ugy tesznek mintha misem történne,mint két bolond.Ha megkérdem mi lesz veletek azt mondja:honnan tudjam? Beszarás,ülnek otthon és várják a mennyei mannát! Ha kiteszik öket a házból senkijük nincs csak én(nekem is van családom),és ugyis ide jönnek,tudom. Nagyon nagyon szeretem öket,segítek is ahol tudok,kaját meg ilyesmit,de meddig mehet ez igy??? Hogy nyissam fel a szemüket? Elképesztö mennyire nem fogják fel milyen sz@rban vannak!!!
2011. okt. 4. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy te majd úgyis segítesz. Mondd meg nekik, ha baj lesz,csak a gyerekeket tudod befogadni.
2011. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezt már megmondtam,tudják,na mindegy köszönöm a válaszokat. Nem nem csinál a tesóm semmi ilyesmit (bár nem nagyon tudom mi az az MLM,ez a prospektusból eladás lenne?),hiszen ha csinálna,csak valamit tenne ,,,de semmmiiii!!!Ettöl kapok lassan dilit!
2011. okt. 5. 10:40
 13/15 anonim ***** válasza:
MLM az, amikor mindenféle drága árut próbál rátukmálni az ismerőseire egy füzetből, meg próbál beszervezni, hogy te is lépj be és adj el dolgokat, mert az neked is jó meg neki is. Ha neked nem kínál semmilyen árut, akkor gondolom, tényleg nem csinálja, az ilyen emberek minden ismerősüket ezzel zaklatnak.
2011. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A legnagyobb problema itt az hogy nem birja felfogni a helyzet sulyosságát,és hiába szólokazt mondja majd lesz valahogy,én meg rágom magam,mert félek hoy elveszik tölük a gyerekeket,de eröszakoskodni sem akarokmert akkor is rajtam fog csattanni az ostor! :-(
2011. okt. 5. 14:56
 15/15 A kérdező kommentje:
Nahát megmondtam a véleményem,most én vagyok a legnagyobb sz@r a világon! :-(((
2011. okt. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!