Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha az egyik testvéremet...

Baj ha az egyik testvéremet nem szeretem annyira?

Figyelt kérdés
van 2 hugom, a kisebbik az féltestvérem.. õt nem szeretem annyira.. nagyon rosszul érzem magam emiatt:S
2011. máj. 15. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne baj? Én sem szeretem egyiket sem, pedig semmi rosszat nem tettek.. Nem kötelező senkit se szeretni.
2011. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidről nem tehetsz, te nem szülő vagy, hogy egyformán kelljen szeretned.Persze törekedj rá, de ne haragudj magadra ezért. Ha nem egy házban éltek , akkor pedig főleg nem elvárható,hogy egyformák legyenek az érzéseid.
2011. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyan már...van ak ia saját szüleit se szereti...:S:/
2011. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az erzeseket nehezen lehet csak befolyasolni, de az erolkodes sehova sem vezet. En eleve nem hiszek abban, hogy ket embert egyforman lehet szeretni. Ha nem ismered jol, akkor lehet az a kategoria, hogy kedveled, de nem kulonosebben erdekel es akkor nehezebb kulonbseget tenni. De ha kozeli rokon, akit jol ismersz, nem lehet ugyanugy szeretni, mint egy masik altalad jol ismert embert, mert biztos, hogy masok, mashogy allnak hozzad stb. Ne legyen emiatt rossz erzesed!
2011. máj. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is az 1ik testvéremet nem igazán szeretem,de a másik kettőt nagyon!!De viszont anyumat sem szeretem igazán,és erre megvan az okom.

24/L

2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!