Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehetett ez?...

Szerintetek mi lehetett ez? Fáradság vagy ideggyengeség lehetett az ok?

Figyelt kérdés

Az este lefeküdtem és pár perc mulva elkezdett nagyon dobogni a szivem és nem kaptam levegőt,nagyon megijedtem mert sosem történt velem ilyen.

2napja nem alszom,ugy érzem elvesztem és nem tudom meddig birom ezt tovább.Egyszerüen azt érzem hogy nem tudok tovább megfelelni a családomnak,nem tudok ennyi felé szakadni.Rólam tudni kell hogy mindig én voltam a jó és erős lány,később nő.Ez a kép él rólam,és eddig nem is volt gond de elfáradtam.Ember vagyok én is érzésekkel,bánattal de ha ezt kimutatom mindenkiben összetörik az a kép ami rólam kialakult.Mit tehetnék?Próbáljam összeszedni magam valahogy és csinálni tovább vagy boritsam a bilit mégha csalódnak is bennem?


2011. okt. 5. 07:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit úgy érzem, kérdező, az is baj lehet, hogy elveszel a részletekben.

Ilyenkor szerintem vedd be a leszarom tablettát és ne foglalkozz mások bajával, ha nem életbe vágóak.

2011. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért fontos neked, hogy tökéletesnek lássanak? Ezen gondolkodj el. Ennek valami oka van. Ha ezt megfejted, a többi könnyen megy.

Egyébként én borítanám a bilit. Nem túl nagy ár egy összeroppanás azért, hogy téged csodáljanak? Egyébként meg ebben egy jó adag kihasználás is lehet. Tedd mérlegre a kettőt.

2011. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne akarj ennyire megfelelni mindenkinek!Elég magadnak,a férjednek és a gyermekednek megfelelni!


Másokkal ne törődj.Nem lehet mindenkin segíteni,az hogy mindenki neked zúdítja a problémáit(sógornő stb),csak leszívják az energiád.


Vegyél egy forró fürdőt,pihenj le ha adódik alkalmad!Nem kell ide feltétlenül pszichiáter :)


Nyugodj meg,te jó anya és feleség vagy,ezt jegyezd meg!

2011. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nyugi nincs semmi baj ne idegeskedj
2014. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!