Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett? 8 éves...

Ez mitől lehetett? 8 éves kislányba volt szerelmes egy 29 éves férfi

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 29. 01:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Pedofil....:-(
2011. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom pedofíliának, mert nem testi vágyat érzett a gyerek iránt, hanem lelki vágyat, szerelmet. Ez nagyon furcsa, és szerintem ez nem pedofília. De akkor mi lehet? Hogy lehet egy gyerekbe szerelmesnek lenni?
2011. márc. 29. 01:20
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező ez pedofilia azért érzet "csak" mert nem fért a gyerek közelébe hogy kihasználja ne légy ilyen naiv.
2011. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
*"csak" lelki szerelmet
2011. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát, szerintem biztos lett volna azért lehetősége, ha már a magántanára volt.
2011. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a magán órák alatt bepróbálkozot ezért tiltota el a család a gyerektől.
2011. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kialakuló félben volt a pedofília nála, még küzdött ellene. Ha szerelmes az ember, általában szeretne a szerelméhez érni, közel lenni hozzá, megcsókolni, és így tovább. Szerintem azért lett öngyilkos, mert elkezdett testi vágyakat érezni, de felfogta, hogy ez rossz, nem tudott megbékélni önmagával, tudta, hogy soha nem lehet övé a lány, és öngyilkos lett. Erről Woody Allen jutott eszembe, habár ő nem volt pedofil, mégis elég ferde dolog a nevelt lányunkkal összeszűrni a levet, még akkor is, ha az már felnőtt.
2011. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
A pedofilok többsége tudja, hogy "hibás", és nem molesztálja fizikálisan a gyerekeket.
2011. márc. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
egy 8 éves gyerek szerintem nem veszi észre, ha valaki próbálkozik nála kezdjük itt xD... am meg a kis gyerekek ugye bár szépek, aranyosak, enni valóak hogyha egy anyát idéznék : D és egy nem ép eszű emberrel elő fordulhat gondolom én de lehet h hülyeség.
2011. márc. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Azert mert a ferfi aberralt volt. Ne szepitsd, hogy lelki szerelem meg ilyenek... beteg es kesz.
2011. márc. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!