Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is furcsa, vagy...

Ez másnak is furcsa, vagy csak nekem? Vagy csak még szokatlan?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok. Eddig úgy voltam az ismerkedéssel, hogy mindenre nyitott voltam. Egy "elvem" volt, hogy nagypapával azért mégsem. De most megismerkedtem az interneten egy 40 éves férfival, akinek 20 éves lánya van, és egy 3 éves unokája. Most ez csak nem nekem furcsa, és szokatlan? Vagy más is találkozott már ilyennel? Ezek szerint akkor már a negyvenesek között is jó eséllyel talál az ember nagypapákat? Én most úgy nem igazán tudom, hogy mit kezdjek a szituációval? Vélemények?
2011. okt. 5. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az fura, hogy a lánya 17 évesen szült.
2011. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
szerintem az nem általános dolog, ha vkinek 40 évesen már 3 éves unokája van...
2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Én ismerek olyan anyukát, aki 16 évesen szült. Megengedhették maguknak, jó életük van, együtt vannak az apukával, érettek, tudják, hogyan kell nevelni egy gyereket, akkor miért furcsa? Az a gáz, ha úgy szül, hogy nincs munkája, pénze, ideje és megfelelő tudása a gyerekneveléshez, nincs hol lakni stb.
2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Az még oké, hogy unokája van, de inkább legyen az az unoka még csecsemő... Na de hogy a lánya 17 évesen szült... Mégis milyen nevelést kapott???


Ettől függgetlenül nem öreg ő 40 évesen, sőt, korban hozzád épp jó volna szerintem és lehet attól még jó ember. (Csak a nevelési szokásaival van nem kis gond, de ez tégen nem érint).

2011. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is furcsa. 17 évesen akármilyen jók az anyagi körülmények, egy lány még nem érett arra, hogy gyermeket neveljen.

én inkább hagynám a pasit.

2011. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

korban hozzádillik. Már te sem leszel fiatal, eddig mit csináltál? Lassan megöregszel, és még válogatsz? Nem fogsz már olyat találni a te korodban aki 1edülálló, vagyis nagyon ritka.

Kapj az alkalman.

2011. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem általános az biztos. De ha te el tudod fogadni, akkor ez ne álljon közétek. Attól még lehet nagyon is fiatalos a pasi, mert van egy unokája. Hiszen ő is és a lánya is korán kezdte. :)
2011. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is pont hozzámvaló lenne korban. Csak kicsit meglepődtem az unokán. Amúgy a lányának van férje, nem csak úgy jött a gyerek.

Hogy mit csináltam eddig? Megteremtettem az anyagi alapot a családalapításra. :)

2011. okt. 5. 12:01
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
40 évesen egyáltalán nem öreg hozzád. Az, hogy unokája van miért lenne elítélendő dolog? Nem feltétlenül a nevelésen múlik, ha valaki 17 évesen szül. Miért kell a nevelésre fogni? Régebben meg 18 éves korukban szültek sokan. És aztán? Az ő életük...
2011. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Most ti komolyan az alapján ítélitek meg a pasit, hogy hány évesen szült a lánya? Amikor én születtem anyám 16 volt, apám 18, a bátyám rá két évre. Teljesen normális családi körülmények között nőttem fel, a bátyám 35 évesen lett apa, nekem még nincs gyerekem. A szüleim máig is épp olyan normális szülők, nem neveltek félre csak azért mert ők korán kezdték, soha semmi hátrányom nem volt abból, hogy apám fiatal.

A 7 év korkülönbségben semmi kivetnivalót nem találok és azért mert úgy alakult, hogy ő már nagypapa, attól még lehet belőle egy jó kapcsolat. Sőt, lehet éppen azért mert a férfi szívét meglágyítja az unoka.

2011. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!