Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is furcsa, vagy...

Ez másnak is furcsa, vagy csak nekem? Vagy csak még szokatlan?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok. Eddig úgy voltam az ismerkedéssel, hogy mindenre nyitott voltam. Egy "elvem" volt, hogy nagypapával azért mégsem. De most megismerkedtem az interneten egy 40 éves férfival, akinek 20 éves lánya van, és egy 3 éves unokája. Most ez csak nem nekem furcsa, és szokatlan? Vagy más is találkozott már ilyennel? Ezek szerint akkor már a negyvenesek között is jó eséllyel talál az ember nagypapákat? Én most úgy nem igazán tudom, hogy mit kezdjek a szituációval? Vélemények?
2011. okt. 5. 11:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Korban hozzád illik, és nem túl öreg ahhoz, hogy újra apuka legyen. Tedd egyértelművé, hogy te családot szeretnél majd, ha elzárkózik előle, akkor lépj tovább. Ha úgy van vele, hogy szívesen vállalna gyerkőcöt, akkor hajrá.
2011. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

Az a fő gondod, hogy Te is 33 évesen közbenső állomások nélkül nagymama leszel.

Itt van a dakszli elhantolva.

2011. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Dr. Nagy Ferencnek

Legalább gyakorolni fogom a gyereknevelést még mielőtt nekünk lenne közös gyerekünk. Úgyhogy ez nekem nem igazán gond. Nem tudom honnan gondoltad. Na mindegy.

2011. okt. 7. 17:49
 24/24 anonim ***** válasza:

Olvasd újra másoktól:

10-05 12:02,

10-05 12:03!

2011. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!