Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit tennél a helyembe...

S. O. S! Mit tennél a helyemben? Mit javasolsz?

Figyelt kérdés

Van az iskolánkban egy olyan lehetőség,hogy kimenjünk 8 napra Londonba busszal...London,Párizs,Shakespeare ház/színház,Eiffel torony,Disneyland,szállás.Mindez 68.000 ft-ért,ami szerintem nagyon jó ár a dolgokhoz képest.( A barátnőim mennek )

Az anyukám nem azért nem enged,mert nincs rá pénz,hanem mert nagyon félt,és aztmondja hogy nagyon hiányoznék neki és fél hogy elrabolnak vagy rosszul leszek és akkor nincs ott hogy segítsen..stb.

Megértem,hogy aggódik,mert énis aggódnék a gyermekem miatt ebben a helyzetben,de tudja nagyon,hogy mindig is pont ezek a helyszinek voltak,ahová el akartam menni,pláne,hogy még soha nem voltam külföldön.Nagyon nagy álmaim vannak,és úgy érzem,ez lenne egy lépés feléjük..

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan tudnám rávenni Anyát,hogy meggondolja magát,és meglássa,hogy ez mennyire jó lehetőség és hogy mennyire szeretném?:(

12/L


2011. okt. 5. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Hány felnőtt menne veletek és kik? Szülő is lesz köztük, vagy tanárok? Kérd meg valamelyik tanárt vagy a barátnőd anyukáját, hogy beszéljen a te anyukáddal, hogy biztonságban lesztek, állandó felügyelet alatt.
2011. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Menne jópár tanár és 1-2 szülő is,mert nem csak a mi sulinkból mennek..
2011. okt. 5. 13:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Anyukád nem mehetne veletek, mint a többi néhány szülő? :)
2011. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A te anyukád nem tud esetleg elmenni veletek?
2011. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azthiszem nem,mert az még Oké,hogy az én utazásomat tudná fizetni,de 2 már soklenne nekünk :S
2011. okt. 5. 13:52
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg a tanárodat, vagy az osztályfőnöködet megkérni, hogy beszéljenek az Anyukáddal. Hátha akkor megnyugodna, látná, hogy jó "kezekben" van a lánya :)
2011. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szülő vagyok és elengedtem a fiamat ennyi idősen erre a kirándulásra. Haja szála sem görbült meg. (Ha lány lett volna akkor is elengedtem volna!)
2011. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért ekkora gyerekekre igencsak odafigyel az iskola, és a fegyelmezhetetleneket nem viszi ki, a többiekre meg oda lehet figyelni, na meg egymásra is odafigyel mindenki.

Jó tanácsok:

1. mobilod nálad legyen, jól feltöltve

2. pár szót tudjál angolul és franciául, hogyha elveszel tudj segítséget kérni (gondolom 12 éves révén legalább az egyik nyelvet beszéled)

3. nézz utána, hogy mennyi a francia és az angol segélyhívón (rendőrség) telefonszáma

4. írd be 1-2 kísérő tanár telefonszámát telefonodba elveszés esetére

2011. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bár a felsorolt 4 pontra valószínűleg nem lesz szükséged, de mind magadat, mind a szüleidet megnyugtatod.
2011. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
nyuszika, anyukádnak nincs pénze erre, csak nem szívesen mondaná meg
2011. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!