Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha anyád sértegetné...

Mit tennél ha anyád sértegetné a párodat?

Figyelt kérdés
Anyám megjegyzéseket tett a barátnőmre,ugyan nem nyíltan de célozgatós jelleggel,nagyon felbosszantott azt hittem neki ugrok.....
2011. okt. 12. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Én annak idején csendben nyeltem, utána vissza vonultam a szobámba és kisírtam magam. Ez lassan 5 éve történt, mára már elfogadták, bár még mindig nem fogadták el, hogy közös életünk lesz, és azzal jön anyu, hogy még fiatalok vagyunk

21/L

2011. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy anyuci pici fia! Jóhogy nem szívleli azt a nőt, aki el akarja lopni a fiát.

Értesd meg anyáddal, hogy nem leszel mindig gyerek, és igenis neked ez a nő kell.

Nem lesz könnyű, ezt tapasztalatból mondom!

21/N, egy 30/F menyasszonya

2011. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Anyós szindróma, ne foglalkozz vele.Keresd inkább a békességet. Egy anyád van, de barátnőd lehet amennyit akarsz.
2011. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
A férjem soha nem védett meg, mikor anyósom megjegyzéseket tett rám. Próbáltam megérteni őt, de hihetetlenül rosszul esett. Én megvédem, és mindig is megvédtem a férjem, mikor anyám akarta úgymond nevelni. Mára már le is szokott róla, és elfogadta őt.
2011. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is volt ilyen, hogy anyám, meg anyósom a férjemet sértegette nekem, persze úgy, hogy a férjem nem volt ott.

Megmondtam anyumnak (és anyósomnak is), hogy ezt sürgőssen fejezze be, mert a férjemről beszél, az unokája apjáról és ha valsmi problémája van vele, akkor álljon elé és vele beszélje meg.

Érdekes, azóta egyiküknek sincs vele baja :)

2011. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Kiállnék a választottam mellett és anyámat elküldeném melegebb éghajlatra - a neki szánt stílusom természetsen attól függene, hogy ő maga hogyan és mit művel. Egyre nagyon ügyelnék: a párom füle hallatára közölném anyukával, hogy ezt be lehet fejezni, ugyanis nagyon jól esik a másiknak, ha tudja, hogy megvédték.


Ha a párom védené meg magát anyukával szemben (mármint az enyémmel, tehát a leeendő anyósával), akkor egyrészt büszke lennék rá, mert kiáll magáért, másrészt támogatnám, mert anyukának SINCS semmi köze ahhoz, hogy hogyan élek és kivel, joga pedig úgyszintén semmi, hogy sértegessen egy másik embert, aki nem ártott neki.


Nem igaz, hogy egy anyád van, barátnőd lehet ezer.

A feleségeddel vagy a pároddal fogod leélni az életedet, az életed ZÖMÉT jó esetben, nem az anyáddal. Anyád megszült, felnevelt, köszönjük. És ennyi! Nem vagy a birtoktárgya.


Normális anya ezt tudja, bármennyire is félti a fiát (a lánynál is igaz) Féltse vagy legyen irigy vagy féltékeny, de csendben, magában. A felnőtt gyerek a maga útját járja, és ha megbotik, mert roszul választott, akkor majd lehet vígasztalni, de nem előre hurrogni, szétválasztani, sza..rt kavarni.

2011. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
A szerelmemet az anyám ellen is megvédem. Fordítva is, ha a szerelmem támadja az anyámat.
2011. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a szülők általában ismerik a gyereküket! na az én barátnőmet nem igen sértegették volna, még akkor sem ha jogos lett volna, de viszont nekem megjegezték !!!
2011. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18:45 ös vagyok tudod azért ehhez kell egy intelligencia szint a szülők részéről ,meg a te részedről is !!!
2011. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmenni egy ideig jó messzire és akkor rájönne az anyuka/szülő, hogy mit vesztett.

és úgy gondolkodna, hogy akkor inkább a választott párral legyen a gyereke, mint sehogy.

Nálunk is ez van és mi is ezt tervezzük.

Anyám sértegeti a barátom, barátom anyja sérteget engem de egyik sem mondja a szemünkben, hogy mi a gond. Csak a másik háta mögött.

Mi meg szépen szedjük a cuccost és lelépünk valahova pár hétre. Sírva jön majd könyörögni mindkét anyuka, hogy kapja vissza a gyerekét. Egyik a pénz miatt, másik a "rabszolga" miatt.

2011. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!