Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúm szülei vallási fanatiku...

A fiúm szülei vallási fanatikusok. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Sátánizmusba kergetnek az állandó jézusozással, istenezéssel... Nem mondhatom azt, hogy nem érdekel, mert akkor mi az hogy nem érdekel téged isten te pogány rüfke?


Azzal jönnek nap mint nap, hogy változzak meg, aztán a szótépés végére meg azt mondják: "mi változzunk meg? miért mi változzunk meg?"


Komolyan ennyi erővel ők is megváltozhatnának, de én nem kérem senkitől ezt, mert én sem alakulok át senki miatt és nem is igénylem, hogy a saját mintámra formáljam a körülöttem lévőket.


30/L


2011. okt. 5. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

30 évesen fiúd van? Nem barátod, vagy párod?


A másik ,hogy 30 évesen nem lány vagy, hanem nő.

2011. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Pedig ők nem fognak változni, vagy látszólag egyet értesz, vagy mindig győzködni fognak.Nekem az egyik főnököm régen, mikor volt egy kis szabadidő, elővette a Bibliát és abból olvasott fel, nagyon gáz volt.
2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

a hideg kiráz a párom kifejezéstől

a barátom meg olyan tucat, gondoltam poénból legyen fiúm tudtam hogy bele köt valaki :)

lány nő legközelebb f-et írok és akkor female lesz vagy w és woman

2011. okt. 5. 20:07
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
30 évesen tényleg érdekes a fiúm, de ahogy gondolod. Egyébként mi az, hogy nap mint nap? Minek találkoztok ti minden nap? Semmit nem tudsz velük csinálni vagy elfogadod vagy menekülsz még most!
2011. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ők is elmennek a randira? Na mindegy. Állítsd le őket már az elején!
2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

> Mit kezdjek ezzel?

Küldd el őket a g*cibe.

Előbb-utóbb csak megunják...

2011. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj, mert ha a kapcsolatból házasság meg gyerek lesz, akkor mindent rád erőltetnek.
2011. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátoddal(pároddal) beszéld át. Mondd el neki, hogy ez zavar téged.
2011. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Járjál feketében hozzájuk.
2011. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

MENEKÜLJ!!!!


nem vicc....

2011. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!