Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúm szülei vallási fanatiku...

A fiúm szülei vallási fanatikusok. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Sátánizmusba kergetnek az állandó jézusozással, istenezéssel... Nem mondhatom azt, hogy nem érdekel, mert akkor mi az hogy nem érdekel téged isten te pogány rüfke?


Azzal jönnek nap mint nap, hogy változzak meg, aztán a szótépés végére meg azt mondják: "mi változzunk meg? miért mi változzunk meg?"


Komolyan ennyi erővel ők is megváltozhatnának, de én nem kérem senkitől ezt, mert én sem alakulok át senki miatt és nem is igénylem, hogy a saját mintámra formáljam a körülöttem lévőket.


30/L


2011. okt. 5. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt a "fiùddal"?

Mondd nekik te igy is tudod tisztàn élni az életed, ha nem hivatkozol a vallàsra akkor is.

2011. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

szard le van 1 jehovás ismerösünk csak 1x kellett szépen megmondani neki hogy bekaphatja jehova ***-át és szépen elmehetnek a Himalájára együtt. Azota nem jön nekem az ökörségével meg a terítő buzgalmával.

am a másik megoldás: futás

2011. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátod mit szól hozzá?

Őt nem tudták megfertőzni a szülei?

Nem akarom bántani őket, de nagyon egyszerű lelkek lehetnek, ha ennyi tisztelet nincs bennük a másik ember iránt, hogy elfogadják annak másfajta világszemléletét, ahelyett, hogy erőszakoskodnak.

Amúgy a vallási fanatikusok az egyik olyan embercsoport, akiktől kiráz a hideg.

2011. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott a párod. Ezt nem lehet kibírni senki két szép szeméért.
2011. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jajjj, nekem is volt ilyen kapcsolatom!

A pasi fejét is többé-kevésbé telebeszélték, így nem volt kérdéses, mi lesz a kapcsolatunk sorsa... A hülyékkel nem lehet vitatkozni.

2011. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott őket! Ha a szülők ilyenek, a gyerekük is ilyen lesz, csak még nem észrevehető. Mire kiderül, már késő lesz.
2011. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!