Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli anyukámat...

Miért nem érdekli anyukámat hogy mi van velem?

Figyelt kérdés
Be van kötve a kezem, és egyáltalán nem érdekli. Úgy ahogy mondom. Még csak hozzá sem szólt. Amúgy begyulladt a kezem, és azért van bekötve.
2009. ápr. 28. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Együtt laktok? Mennyi idős vagy? Ezeket jó lenne tudni. Minden estre nagyfokú érzéketlenségre vall a viselkedése. Én megkockáztatnám az alábbi kis megjegyzést: úgy segítenék a mosogatásban, de látod, nem tehetem, mert be van kötve a kezem... Erre vajjon mit lép?
2009. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talan elkerulte a figyelmet.Mi tortent a kezeddel?
2009. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

1.Depressziós?

2.Tudja, mi baja és haragszik, mert nem vigyáztál

3. Hülye a főnök, és fenyegeti, hogy tele az utca munkakereső anyukákkal

4. szerelmes

5. Amúgy sem beszél veled, mióta eladtad a nagyi aranyláncát

2009. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És? Nem kérdezted meg?
2009. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Enyém azt se vette észre, mikor felvágtam az erem.
2009. ápr. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már tudja, mert valaki mondta neki?

Tanúsíts Te is odafigyelést Anyukád felé, és akkor hátha ő is észbekap!

Amúgy hogy gyulladt be a kezed?

2009. ápr. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Zongorázok, és nagy a valószínűsége, hogy ínhüvelygyulladásom van. Különben sem szereti, ha mondjuk beteg vagyok, és nem megyek suliba, de azt sem, hogyha bármi bajom van. A munkahelyéről nem tudok semmit, viszont mindig elég későn jön haza. 13 éves vagyok, és apukámmal meg a tesóimmal lakok. A tesóimmal mindig többet foglalkozik, én ha pedig véletlenül nem ötöst, hanem négyest hozok a suliból, akkor le vagyok szidva.
2009. ápr. 29. 13:09
 8/13 A kérdező kommentje:
az sem teszik neki, hogy játszok egy hangszeren nem érdekelte. A koncertemre, amit az osztállyal adtunk elő, teljesen megfeledkezett, de tudom, hogy szeret, mert ha jut rám ideje sokat elvagyunk, de nagyon hamar kiakad, és akkor kiabál velem. A tesómnak sokkal több időt szán.
2009. ápr. 29. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Szeretné, ha később jó helyen tanulnál tovább, és biztosan megszokta, hogy jó tanuló vagy, így sajnos elfelejt megdícsérni, pedig megérdemelnéd! Csak nehogy olyasmit csinálj, hogy rontasz, hátha azt észreveszi (bár fogalmazásmódodból ítélve ennél okosabbnak tűnsz!) - mert azzal kitolsz magaddal... :(

A hangszert azért ellenzi, mert fél, hogy a tanulás rovására megy, dehát láthatja, hogy nem - úgyhogy inkább örülnie kellene!

A tesóid kisebbek? Lehet, hogy úgy van vele, hogy Te már nagy vagy, és így nem kell Veled annyit foglalkozni, pedig ez nem igaz.

Szerintem egy oldott pillanatát kapd el, és próbálj vele beszélni ezekről az érzéseidről, amiket ide leírtál. Lehet, hogy tényleg csak elfoglalt, fáradt, ezért tűnik fogyelmetlennek.

2009. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen! Könnyű a gyereket szeretni, ha mindig aranyos, mindig szót fogad, sohasem beteg, mindig ötöst hoz, szépen szerepel a hangversenyen és így tovább. De kinek van ilyen gyermeke?! A Te anyukádnak komoly nevelési problémái vannak és ennek legjobban Te iszod meg a levét. Sajnos.
2009. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!