Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne ki engesztelnem...

Hogy kéne ki engesztelnem anyukámat hogy megint főzzön?

Figyelt kérdés

Anya megsértődött valamin és már több mint egy hete nem főz.

Azt mondja én is dolgozólány vagyok és főzhetnék magamra. Csak itt a bibi,eddig mindig ő fözött,és én azért hogy itthon lakok meg főz,az összes pénzem leadom amit keresek. Egyedül 5000Ft szoktam megtartani,de hát azt már elköltöttem.Most is hazajöttem délutános müszakból,és még csak egy kenyeret se vett meg semmit. Jó ebédre főztem ki tésztát egy kicsit de azért is leszurt hogy miért főztem ki,meg hogy abból spagettit akart csinálni,meg mondta h lusta vagyok mert én nem főzök meg semmi. De ha egyszer nem ad vagy nem hagy itthon pénzt alapanyagra hogyan főzzek? Nem mintha annyira tudnék,csak ilyen nagyon egyszerűeket. de ha én főzök akkor abból anya sose eszik,mert az szerinte sz.ar.

19/L


2011. okt. 3. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hiányzik a finom főztje, és hogy ezentúl szívesen melléállsz főzés közben, és ellesel egy-két fogást:)
2011. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
miért adod le az összes pénzed?
2011. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,de nem jött be. Meg mikor ott állok mellette h segítsek,akkor elküld hogy mit lábatlankodok...
2011. okt. 3. 22:52
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert nagyon rossz anyagi körülmények között élünk. Nekem se öröm h 5000Ftért dolgozok egy hónapba de muszáj leadnom az összeset. De eddig legalább kaja volt itthon mindig,és most nem azért nincs mert nincs rá pénz,mert szűkösen de ki jövünk a kajával. hanem azért mert anya belázzadt!
2011. okt. 3. 22:54
 5/18 anonim válasza:
szedd össze amit találsz az udvaron főzdd meg add neki és tuti h. nem kell többet főznöd!!:)
2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy hiányzik a finom főztje. neked nincs elég pénzed hogy bevásárolj kajára mert odaadod nekik a fizetésed nagy részét. Csak megérti. Nyugi! Nálunk is van olyan többször is hogy Anya nem főz, be ő délre jár dolgozni, de néha azért beleférne az idejébe na mind1. Azért sajnállak, nem jó az ilyen. Amúgy merre fele laksz?

19/F

2011. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor anyukád, meg a család többi tagja mit eszik?
2011. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor főzz te, ennyi idősen szerintem már mennie kéne a dolognak... Ha hozzávaló nincs otthon, kérj hozzá pénzt. Ami mondjuk elég röhejes, mert hát melózol, de anyukától kell elkérni a TE pénzedet.

legalább közvetlenül anyukád számlájára utalják a pénzed?

2011. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én a helyedbe elköltöznék, aztán nyomorogjon a saját fizetéséből, már ha van neki... ha meg ő is dolgozik, akkor nem értem, két fizetésből két ember hogy a csudában nem tud megélni? sok adósság? az is a rossz életvezetés eredménye....

költözz külön, csináld másként!

2011. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

en a helyedben a kovetkezo fizeteskor direkt latvanyosan kevesebb penzt adnek


de amugy mire ragott be?

2011. okt. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!