Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány órát dolgoztok naponta,...

Hány órát dolgoztok naponta, mennyire bírjátok és milyen hatással van a családi életetekre?

Figyelt kérdés
Én 10 órát fogok dolgozni hamarosan hétfőtől péntekig és még nem tudom hogy fogom bírni, ennyit még egyszerre nem dolgoztam, félek, hogy semmire sem lesz időm, csak hétvégén.
2011. okt. 24. 06:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én változó, hogy mennyit dolgozom, van, hogy csak 1-2 órát, és van, hogy 12-őt. Változó. Sajnos így is csak hétvégén tudok igazán kikapcsolni.
2011. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

én egy munkahelyen dolgoztam eddig napi 10 órát és annak az lett az eredménye, hogy 8 ledolgozott nap után felmondtam... ráadásul az odaút is kb. fél óra volt, szóval tényleg semmire nem volt időm, még bevásárolni vagy postára menni se.

Most kb. 8-9 órát dolgozok naponta, de ebből kb. 4-et a munkahelyen, a többit tudom otthon csinálni, nekem ez nagyon megfelel, mert így kötetlenül tudok a munkámmal foglalkozni.

2011. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Nos, akkor jöjjön kicsit durvább példa. A férjem 10 órát dolgozik naponta, 1,5 óra oda, ugyanannyi haza. Reggel hatkor indul, vezet a munkahelyig, este kb fél 8-ra ér haza. És bírja immáron x. éve.

Az én munkahelyem ehhez képest nagyon kötetlen.

2011. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim min 8 órát, de legtöbbször 10-12, de már sokszor volt hogy több mint 13 órát voltak benn. Nagyon nem bírják, de nincs választási lehetőségük nagyon..
2011. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Dolgoztam már 9 órát, de dolgoztam 6-ot, sőt, 4-et is.Leginkább attól függ, mennyire megterhelő a munka.Irodában ülve nyilván ki lehet bírni 10-et is, gond nélkül, ott nyilván jut tisztességes ebédidő is.De egy stresszesebb, fizikai munkából négy is bőven elég, pláne egy nőnek, akit még otthon vár a házimunka is és a gyerekkel is illene foglalkozni.
2011. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

megrendeléstöl függ. nyáron nagy a hajtás, a fizu is jobb de volt hogy 15 orát nyomtam végig de közöltem fönökkel hogy ha nem baj másnap nem jövök mert ki voltam ütve. nem votl gond szerencsére.

de az átlag a 12 volt. nagyon kimerültem szellemileg(nem fizikai munka)örökké fáradt voltam,de melozni imádtam. 7végén örültem hogy végre magam lehetek de volt rá példa hogy átaludtam.most kevesebb a melo de örülök neki igy legalább regenerálodok,van idöm sok mindenre, van mikor 6-7 ora melo után haza tudok jönni.


eléggé kihat a családi életre. ok nekem csak párom volt, nem éltünk együtt de folyton fáradt voltam ha vele voltam.

2011. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

8 oát dolgozom 3 müszakban..a délelöttös hét a kedvencem olyankor mindenre van idöm és este is otthon alszom,de ebben a korán kelést nem birom,de kelek inkább korán mintsem éjszakára menjek:S Most ez jön,az éjszakás hetem,ilyenkor éjjel dolgozom nappal alszom,és sehova nincs kedvem menni és se idöm se energiám.Nem birom az éjszakázást.De ez van,nekem jobb sors nem jutott.és szeretem amit csinlok.

23L

2011. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hozzátenném igen, kihatott a családi életre.Eleve nem olyan munkára vágytam, amilyet végeztem, de emellett még a kollégák között is volt bunkó, idegesítő, agyonhajszolt rabszolgának éreztem magam, akinek semmi becsülete, vacak kis fizetésért.Itthon is sokat voltam emiatt idegbeteg.Tehát sajnos elég negatívan hatott a családi életemre.Most álláskereső vagyok, kevés a pénz, de ezerszer nyugodtabb vagyok és legalább van mindenre időm.Jó lehetett azoknak, akik olyan korban éltek, amikor a legtöbb nő még háztartásbeli lehetett , elég volt, ha a férj dolgozott.
2011. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom mindenkinek kimerítő a hosszú műszak és nem is mindenki tudta végigcsinálni. Előre félek, kisbabára kell vigyáznom, külföldön dolgozom. Most 5 órában vagyok még vele, de az anya vissza fog menni dolgozni.
2011. okt. 24. 07:38
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Én 8 órát dolgozom, 4et utazom, 5 előtt kelek, 6 után mosogatórongyként érek haza. Szerencsére párom besegít, hétközben egyszerűbb főzésre, mosásra van időm és energiám.
2011. okt. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!