Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 11 vagyok! SOS!...

Mit tegyek? 11 vagyok! SOS! Hamari válaszokat. Könyörgök!

Figyelt kérdés
11-éves vagyok.A anyukámmal elköltöztünk.Így egy nevelőapám lett.Évek során egyre ingerlékenyebb és aggreszívebb.Ma az történt hogy a (csap magátol elkezd zúgni...) Elzártam megint zúgot és ez elismétlődött 3x. Elmentem vécére és elkezdett megint zúgni a csap.Én mérgesen kimentem és hangosan azt mondtam hogy Jaaaaaaaj.Erre ő bedühödött és kijött hogy miért csinálom. Én mérgesen elmondtam hogy mi történt. ő meg azt mondta hogy nem kellene ezt csinálni. És elutánzott engem afektáló hangal inspirálva és eljátszotta a mozdulatot tulspilázva. Aztán én erre bemérgesedtem és elkeztem öltözni hogy ok ha ijen *k*ö*cs*ö*g*-vagy akk elmegyek. Ő meg aközbe magyarázott valamit. De ő meg erőszakosan nem engedett el. Megpróbáltam elmeni megint és elémált. Aztán annyira bedühödtem hogy nekiszaladtam és megpróbáltam átfurni magamat erre megfogott és berángatott a szobámba én sikitottam mert úgy rángatott mint egy hülye kutyát sikitottam erre befogta a számat. én eltéptem a kezét a számtól hogy mit képzel magáról hogy így rángat meg erőszakoskodik. Seb is lett ettől a rángatástól. A karomon egy 5cm hosszú és 3 centi vastag véres seb. Anya erre hazajön és mit mond????????? Hogy a nevelőapám semmibe se hibás csak énvagyok a hülye... És ezt a nevelőapám már 100000 szer megcsiálta. Anya szerintem már nem is szeret...Más anya már rég elköltözött volna az ijentől...
2011. okt. 6. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

"És elutánzott engem afektáló hangal inspirálva és eljátszotta a mozdulatot tulspilázva."


Ezt tetszett. :)

Amúgy nyugi

2011. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát talán nem kellet volna leköcsög*özni..
2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tényleg így gondolod...??!! Te nem lennél ijen jókedvbe ha ezt csinánák veled minden nap! :$
2011. okt. 6. 19:39
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem köcsögöztem le csak azt gondoltam magamba
2011. okt. 6. 19:39
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, nem fogsz kedvelni azért, amit írok, de a nevelőapád helyében én sem engedtelek volna el, mert most egy 11 éves gyerek hova indul el egyedül, bármi rossz történhet vele, szóval szerintem az jó, hogy ha visszatart, persze nem feltétlen erőszakkal kéne. Bár elég fiatal vagy még, de a felnőtteknek vannak rossz napjaik, amiket alkalomadtán sajnos a gyerekeken vezetnek le. Én azt javaslom, próbálj többet beszélni a nevelőapáddal, jó kapcsolatot ápolni stb. ha pedig ezek ellenére is ezt csinálja, akkor okkal mondhatod anyukádnak, hogy te próbáltál vele jó kapcsolatot kialakítani, de nem megy.
2011. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Azt teheted amit én is tettem -bár nekem nem nevelőapám volt hanem a nővérem pasija- nem szólsz vissza, tűrsz, megcsinálod amit mond, nem poénkodsz vele, nem hordod le mindenféle k*csögnek akár az akár nem.


Ez az amit tehetsz. Mert ilyen fiatalon nem fogsz tudni mást tenni. Ne érdekeljen mit mond, ne beszélj vele és főleg ne veszekedj.

2011. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Az 1. 2 igazán hasznos válasz.


Szólj egy felnőttnek, akiben megbízol, hogy mik mennek otthon, hátha tudnak segíteni. Ő lehet pl. osztályfőnököd, barátnőd szülei, tesó/unokatesó, nagybácsi, nagynéni, nagyszülők, de akár a szomszédok is. Sok szerencsét!

2011. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Már 4 éve egyedül járok el otthonról. Ő is tudja. Mindig lebasz ha a kutyát nem viszem le egyedül sétálni a mezőre... :/
2011. okt. 6. 19:42
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Mond meg édesanyádnak,hogy az osztályfőnöködnek és az iskola orvosnak megfogod mutatni a sebed.És ha tovább is így folytatódnak otthon a nevelőapád viselkedései meg is fogod tenni.Ő nem az apád ok nélkül nem töltheti ki rajtad az idegességét.Már nagyon eleged lehet,vigyázz magadra!
2011. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 6. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!