Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy tudnám feldolgo...

Segítség! Hogy tudnám feldolgozni édesapám halálát?

Figyelt kérdés
Már 3 éve meghalt édesapám és még mindig nem tudom feldolgozni. Mit tegyek ? Hogy próbáljam "elfelejteni" ??
2011. okt. 7. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusnál voltál?

Lehet ,hogy tudna segíteni.

2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem lehet,feldolgozni legbelül az ember sosem fogja,legyen akárhány éves,legyen akárki is ő.Gondolj rá mindig szeretettel,érezd,hogy mindig ott van veled,hiszed tényleg mindig ott van,benne van a szívedben,meg a mozdulataidban,mindenben,a szemed előtt láthatod őt."Igazából nem is halt meg".Az hal meg akire nem is emlékeznek.Ezt tudom neked tanácsolni,hogy gondolkodj így,legyél sokat a barátaiddal,rokonaiddal,akivel éppen lehetsz.Velem is beszélgethetsz ha írsz privit : ) Pszichológushoz is fordulhatsz,bár szerintem nem segít annyit mint egy jó barát,de ki tudja,nem voltam még,próbáld meg,ha úgy érzed!Fel a fejjel,hidd el,idővel könnyebb lesz!
2011. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elfelejteni ne akard!

Hány éves vagy? Miben nyilvánul ez meg,hogy még nem tudtad feldolgozni? Családoddal beszéltél már erről?

2011. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Őszinte részvétem. A lelkedben örökre megmarad, az összes emlék és az egész lénye. Én hiszem hogy fenntről figyel rád és bizonyára joggal nagyon büszke a gyermekére. Sosem veszted el igazán.Felment a mennybe és ha majd hosszú évtizedek múlva eljön a te időd várni fog és találkoztok és örökre együtt lesztek. Ő azt akarja hogy nagyon boldog légy. Ő onnan fenntről is tudja hogy szereted és a szívedben él. Őszinte részvétem még egyszer. Csak az hal meg akit elfelejtenek. Te pedig sosem fogod őt elfelejteni és ez így van rendjén mejutka 23/l
2011. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részvétem. Ne állj le itt, tovább kell lépni, bármilyen nehéz is!
2011. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Először is részvétem.


Válaszként pedig azt tudom nyújtani így 3 évvel a kérdés feltevése után, hogy akár arra is gondolhatsz, hogy vannak olyanok, akik alig várják hogy megdög-öljön a roh-adék apjuk végre ),mint például én. Elég nyomós okom van rá egyébként. De nem ez a lényeg, ezze lcsak azt akarom mondani, hogy mindig van rosszabb annál amilyen helyzetben te vagy. Ez is egy vígaszforrás lehet.


Egyébként jobban vagy a kérdés feltevése óta?

2014. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!