Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből nekem elegem van nem...

Ebből nekem elegem van nem tudom mit tegyek? Segítség! 16/L

Figyelt kérdés
Anyuék most már minden nap veszekednek. Eddig ha összevesztek pár óra után kibékültek és egy jó 2 hétig bírták veszekedés nélkül, de most legalább egy hete állandó veszekedés van. Anyu hazaér 2 óra felé a munkából és onnantól kezdve este 10-11-ig veszekedés van. Aztán éjszaka "kibékülnek" de másnap folytatódik előröl amit én le is szarok csak van két kis testvérem és rajtuk csapódik le minden most is együtt alszanak átölelve de holnap megint kezdődik minden előröl mondtam már nekik hogy váljanak el de nem képesek se elválni se normális kapcsolatot kialakítani. Én nagyon apás vagyok vagyis szó szerint utálom az anyám és adott is rá okot úgy kezel mint egy rabszolgát apum meg mindig aranyos velem mindent megbeszélünk próbál segíteni. Anyu meg azért veszekszik apuval hogy nincs munka helye, de azt nem veszi észre hogy miközben kis tesóimat fogorvoshoz szemészetre és egyéb dolgokra cipeli el őket mindig az állás hirdetést nézi és telefonál mindenhova meg minden. Elegem van az egészből de nem tudom mit tegyek
2011. okt. 4. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek veled, én is 16 vagyok és a szüleim szinte ugyan ezt nyomatják egy ideje(körülbelül két éve)De egy ideje már odáig romlott, hogy mindenki veszekszik mindenkivel. Nekem két bátyám van úgy, hogy én vagyok a legkisebb, de annyiszor azt érzem, hogy most azonnal összecsomagolok és elhúzok. Veled ellentétben én az apámat utálom, de gyakran anyát is, és nem tudom, hogy mikor fog valami történni ami előrébb viszi ezt az egészet. Szerintem ilyenkor meg kell várni, hogy magától történjen valami, és nem erőltetni semmit. Mert helyettük nem tudsz dönteni, hogy mit tegyenek.
2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Nálunk az a különbség, hogy minden rajtam csapódik le mert, (anyám állítása szerint) én vagyok mindenben a hibás, meg tönkretettem az életét, mert megszülettem. Ja és nálunk is mindenki veszekszik mindenkivel. :(
2011. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia mi lett belőle?én ugyanebben a problémában vagyok
2021. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!