Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz mindig az a téma,...

Miért lesz mindig az a téma, hogy miért jó lenne ha lenne már barátom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben ha családi ünnepség van, vagy összetalálkozom idősebb ismerősökkel, akkor általában ugye megkérdezik mi van velem stb. Mondom minden oké, erre mindig azt a választ kapom: Hát akkor most már egy pasit kellene fognod csak. Amúgyis idegesít ez a téma mert annyira nem akar soha összejönni nekem, meg már sokszor úgy vagyok vele mi van ha soha sem találok olyat akivel kölcsönösen szeretni tudnánk egymást, és akkor még ezzel nyaggatnak...


22/L


2011. okt. 7. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanennyi idős vagyok, ugyanezekkel a problémákkal. Nem csak a család, ismerősök, de munkatársak is állandóan ezzel nyaggatnak, főleg a 40 fölötti korosztály. Nézd, ésszerű magyarázat talán az lehet, hogy az ő fiatalkorukban az volt a normális, ha ennyi idősen az ember férjnél volt, de minimum tartós párkapcsolatban élt, jegyben járt. Ez az időszak hiába tolódott ki napjainkra, nekik még ez lenne a természetes.

Én is mindig azzal jöttem, hogy sosem jön össze nekem normőálisan, és jelenleg amúgy sincs időm párkapcsolatot kialakítani főiskola és teljes munkaidejű állás mellett úgy, hogy mindenkire annyi időm jusson, amennyit szeretnék. Így is állandó rohanásban élek, a barátaimra sincs annyi idő, mint kellene, hát még egy pasi mellé.

Úgyhogy a társkeresős témát úgy, ahogy van kizártam egy időre az életemből, ha kérdeztek, márpedig miért ne kérdeztek volna, mindig azt válaszoltam, hogy mással vagyok épp elfoglalva, majd idővel jön ez is.

És láss csodát, amikor már letettem róla, nem idegesített az állandó kérdezősködés, megjelent a szerelem! :)

22L

2011. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem is folyamatosan kérdezgetik.. Egyébként amit írtak itt előttem, hogy jajj nincs időm pasira, túl elfoglalt vagyok..szerintem ő csak áltatja magát! Na azt ne mondd hogy jönne egy külsőre/belsőre full extrás pasi,és te elutasítanád, mert hogy nincs időd! Vagy félreértettem valamit?
2011. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A "nincs időm rá" indok nekem jó kifogás - amellett, hogy valóban így is van -, a közeli család/rokonság már nem kérdezget. Ők látják, hogy elég sok mindent csinálok párhuzamosan, előző kapcsolatomnak is emiatt lett vége, szóval békén hagynak a témával (többé-kevésbé).

Azonban a múltkor egy kedves és jóindulatú idős rokon megkérdezte, hogy "és Neked van-e most barátod?". Mindezt unokatestvérem esküvőjén. Átvillant a gondolataimban, hogy rávágom: "hát, tetszik tudni, alakul valami, csak sok minden szól ellene, ugyanis nős, két gyereke van és ráadásul 15 évvel idősebb nálam". Megnéztem volna a fejét. :D Persze nem mertem bedobni, szóval maradt a "most nem lenne rá időm".


25N

2011. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Persze úgy szól a kérdés, hogy: " *milyen jó lenne ha lenne már barátom?" Késő van már...


Nem tudom miért jó másokat így nyaggatni, mondjuk hozzáteszem olyanok csinálják ezt, akiknek a lányuk/unokájuk évek óta tartó kapcsolatban él. Gondolom ha ők is ilyen helyzetben lennének nem kérdezősködnének, de mivel nekik "jól megy", megtehetik.

Én senkit sem szoktam kérdezgetni hogy van-e pasija, pl volt osztálytársakra gondolok, az egyik csajnak mindig ez a kérdése.... Már inkább elkerülöm ha meglátom.

2011. okt. 7. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

attol függ hogy nézel ki, szarul?? el vagy hízva mint egy disznó? akkor ne csodálkozz hogy nincs pasid..

meg azért tenni is kéne hogy legyen, nem csak a seggedet növeszteni a kanapén, és ide írogatni hogy nincs pasim, brühü.

adjál már magadra..

menjél diszkóba :)

2011. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!