Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vidítsam fel magam? 13/L

Hogy vidítsam fel magam? 13/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kézilabdát, és az apukám játszik is a helyi férfi kézilabdacsapatban. Ma idegenben játszanak. Anyukám és keresztanyum múlt hétvégén megígérték nekem és a tesómnak, hogy elmegyünk. És ma kijelentették, hogy nem megyünk. Nem beszéltem vissza, és egész héten ezért tanultam ezerrel, hogy csak jó jegyeket hozzak haza, és mindenképp elmehessek. Erre nem megyünk, mert lemaradnék az esti miséről. Hiszek Istenben meg minden, de egyszerűen utálok templomba járni. És nemrég kitalálták, hogy nekem márpedig kötelező programként minden hétvégén templomba kell járnom.

Most pedig felhív keresztanyum, hogy van-e kedvem Siófokra menni McDonald's-ba, meg Balatont nézni. Én meg megmondtam, hogy bocsi, most nincs. És elmennek a tesómmal. De ha oda elfurikáznak, miért nem mehetünk a meccsre? :(

Mit csináljak, hogy jó kedvem legyen?


2011. okt. 8. 13:08
 1/2 cirmos62 ***** válasza:
100%
Nézz a yuotubon vicces videókat.
2011. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

halgasd meg ezt ..pont a témába vág:p

http://www.youtube.com/watch?v=aTwUYFUf5Tw

2011. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!