Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel vidítsam fel magam? Fontos!

Mivel vidítsam fel magam? Fontos!

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel, és nem jött össze, egy sráccal sem. Anyámmal naponta összeveszek, egész nap csak a szobámban ülök és szomorkodom. Állandóan sírhatnékom van, és minden idegesít. Ha a barátnőmmel beszélek, ő folyton azt mondja, hogy a legjobb barátnőmmel milyen jól érezte magát...és tudja jól, hogy mi történt köztünk. és mivel egész nap unatkozok, filmeket nézek....és ezért ő kicsúfol. és én ma megmondtam neki, hogy azért filmezek folyton, mert ők sem hívnak sehova. ha pedig találkozok vele, aztmondja, sietnie kell mert találkozója van a barátnőmmel. kérlek mondjátok meg mit csináljak!
2011. júl. 20. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress valami célt magadnak, vagy esetleg hobbit ami lefoglal. És ismerkedj, barátkozz. Például az interneten: ami téged érdekel, keress egy olyan fórumot, oldalt. szerintem:)
2011. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. júl. 20. 17:03
 3/8 anonim válasza:
Tegyél rájuk,legyél te az első ne mások véleménye,filmezni meg menő azt jelenti,h nem vagy agyhalott= )
2011. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én tuti felvidítanálak... Filmeket néni pedig igenis JÓ dolog. irigyellek hogy van rá időd :-) Nem kell mindig másokkal foglakozni
2011. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hol élsz?

gyerünk el moziba! :D

aztán kirúghatnánk a hámból. :)


19/L

2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is minden nap filmeket nézek.

Sőt inkább sorozatokat. :D

Volt mikor 8 órán keresztül néztem egy sorozatot. :D

2011. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyere el te is velünk! :)

Nagy bulit csapunk! :D

2011. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.:D nagyon rendesek vagytok.:D már sokkal boldogabb vagyok!! egy sráccal mindig beszélgetünk, és tetszem is neki szóval.:D egy ideig most nagyon nagy boldogság lesz.:D
2011. júl. 29. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!