Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem a...

Szerintetek lehet esélyem a férje mellett?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nőbe, akivel viszonyom van. Neki 8 éve van egy férje, gyerek nincs. Azt mondta már nem szereti és, hogy velem ezerszer boldogabb. Mégsem tudja merre lépjen, mert a férj egy "biztos pont" én pedig nem...attól fél később elhagyom, mert fiatalabb vagyok nála. Én 23, ő 33. Azzal jön, hogy máshol tart az életünk, később én is rájövök, hogy nekem nem erre van szükségem, stb. Már szakított kétszer, de sosem bírta sokáig és mikor kerestem előbb-utóbb beadta a derekát. Én nagyon szeretem őt és eltudnám vele képzelni az életemet. Egyáltalán nem zavar a korkülönbség. De megőrülök a hiányától és az a tudat, hogy vele van és éjjel hozzábújik... Szerintetek egyszer eltud odáig jutni, hogy a kockázatosabb döntést hozza meg és elhagyja a férjét?
2011. okt. 8. 13:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te egy izgalmas kaland vagy neki, abból is látszik, hogy kétszer szakított már veled és unszolásra beadta a derekát.
2011. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem fogja elhagyni a férjét, mivel tudja,hogy nektek nincs jövőtök,-bár a szüleim között is 10 év van,anyum idősebb és megvannak.
2011. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogja ott hagyni. Nem kozos eletet keres veled, hanem csak extra szexet.
2011. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl valószínű. Gondolom még tanulsz, vagy pályakezdő vagy, nincs semmid, ha elválik neki sem lesz semmije, 33 évesen hiába szerelmes beléd, akkor sem fogja újrakezdeni az életét a nulláról. Főleg a mai bizonytalan világban, illetve ahogy neked is elmondta, te bármikor meggondolhatod magad, lelépsz egy 18 éves csajjal, ő meg ott marad egyedül, üres kézzel... áh, ez esélytelen.
2011. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom, hogy csak egy kaland vagy, de szerintem erősebb a húzás a biztos pont felé az ő részéről. Erre csak azt tudom mondani, hogy az idő mindent megold. Előbb-utóbb dönteni fog, mert ezt a kettős életet nem fogja tudni sokáig csinálni.
2011. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De ha annyira nem akar miért jött vissza hozzám?
2011. okt. 8. 13:40
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
És ha már rád unt, ugyan ezt megcsinálja veled mint most a férjével. Most még különleges és izgalmas vagy neki, de minden csoda 3napig tart. Inkább ássátok el magatokat, te azért mert férjezett nővel kezdesz, ő meg azért mert férjnél van és kikacsingat. Minek házasodik az ilyen.
2011. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
a biztos kényelmest nem fogja otthagyni miattad,ha annyira szeretne már rég megtette volna, de csak kifogásokat keres. csak egy is kaland vagy unalmas házasságában nem igazi szerelem.
2011. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Marha egyszerű, ha a férje megtudja, hogy megcsalta, akkor kivágja, mint a hasmenéses macskát, és tiéd a nő.

Csak ne tudja meg soha, ki csiripelt a férjednek....


Bocs, kishaver, de neked olyan nő kell, akit akkor szeret el tőled (is) valaki, amikor kedve tartja?

Szexelj vele, bulizz, érezd jól magad, de egy ilyen nővel ne tervezz hosszú távra, mert nem érdemes.


Még csak arra se hivatkozhat, hogy a gyerek miatt maradt a férjével. Lóf..t!

Azért van vele, mert vele akar maradni. Vagy nagy a szerelem, vagy nagy a vagyon, és kevés a szex.


Benned nem kell elemet cserélni....

2011. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

"De ha annyira nem akar miért jött vissza hozzám?"

Mert piszkaltad, a nyakara jartal, felt hogy ki tudodik mi van koztetetk. Felt, hogy megfenyegeted, hogy ferje tudatara hozod, hogy mi van koztetek. Na, meg mint irtam, az extra szex sem megvetendo szamara.

2011. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!