Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem a...

Szerintetek lehet esélyem a férje mellett?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nőbe, akivel viszonyom van. Neki 8 éve van egy férje, gyerek nincs. Azt mondta már nem szereti és, hogy velem ezerszer boldogabb. Mégsem tudja merre lépjen, mert a férj egy "biztos pont" én pedig nem...attól fél később elhagyom, mert fiatalabb vagyok nála. Én 23, ő 33. Azzal jön, hogy máshol tart az életünk, később én is rájövök, hogy nekem nem erre van szükségem, stb. Már szakított kétszer, de sosem bírta sokáig és mikor kerestem előbb-utóbb beadta a derekát. Én nagyon szeretem őt és eltudnám vele képzelni az életemet. Egyáltalán nem zavar a korkülönbség. De megőrülök a hiányától és az a tudat, hogy vele van és éjjel hozzábújik... Szerintetek egyszer eltud odáig jutni, hogy a kockázatosabb döntést hozza meg és elhagyja a férjét?
2011. okt. 8. 13:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hú szerintem nincs esélyed....
2011. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos az, hogy a férje mellett nincs esélyed, hanem inkább önmagad miatt. Itt két máshogy rossz között nem tud választani.
2011. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%

A sajàt korosztàlyodban keresgess, sokkal jobb lesz neked.

Szegéy férje, de ha jól emlékszem, mintha lett volna màr egy ilyen kérdés és pontosan, mintha egy nõ tette volna fel.

2011. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hát ez szop.ás... Lebuktatni, fenyegetni nem fogom. Szeretem, miért ártanék neki? Akkor gondolom tart ameddig tart...:(
2011. okt. 8. 13:51
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

"Minek házasodik az ilyen."


Bírom az ilyen és ehhez hasonló képmutató megnyilvánulásokat. Azért, mert az ember amikor kimondja az Igent, nem tudja, hogy mi lesz 8 év múlva. Soha senki nem akar félre lépni és többnyire abban a hitben házasodnak az emberek, hogy biztosak a dolgukban. Akkor miért van olyan sok megcsalás? Mert az ember alapból nem monogám. Ha az érzelmek ellaposodnak és megszokássá alakul vagy esetleg van más probléma is, az ember könnyebben kísértésbe esik. Az ilyen kérdéseknél szoktak jönni a R*banc és hasonló válaszok, közben meg alig ismerek olyant, aki nem kacsintott félre legalább egyszer a házassága alatt. Ezen kívül a Gyk ítélőbírái soha nem tudják a pontos részletet, nem ismerik az alanyt, nem tudhatják mi miért van. Ezek annál összetettebb dolgok ,hogy egyetlen becsmérlő szóval leintézzük az embert.

2011. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeségnek tartom azt a választ, hogy azért ment vissza hozzád,nehogy beköpd. Ennyire biztos ismeritek egymást és gondolom nem vagy egy vadállat. Én leginkább azzal a válasszal értek egyet, aki az anyagi biztonságra hivatkozott, hogy ha két szék közül a pad alá esik, akkor ő már az ő korában igen megszívja. Én 35 éves nő vagyok, magamból próbálok kiindulni. Voltak néha nehéz időszakok a házasságomban és olyankor eljátszadoztam a gondolattal, hogy ha ne adj Isten szétmennénk, mit kezdenék magammal. Már ott tartottam, hogy azt is elképzeltem milyen lenne mással újra kezdeni (konkrét személyre gondoltam) Meg kell ,hogy mondjam, megijedtem a gondolattól.
2011. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
55%
Nem. Szerető szerepben vagy.. A vége pofára esés..
2011. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
31%
keress ojat akinek nincs férje,te aljas pa..kány.
2011. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%

a nő meg egy curva,a férjemelett fiatal fac kell neki.

dunába veletek.

2011. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

ma 15:39

Már bocsi, de te mi alapján ítéled el a nőt? Honnan tudod milyen a férje?

2011. okt. 10. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!