Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem a...

Szerintetek lehet esélyem a férje mellett?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nőbe, akivel viszonyom van. Neki 8 éve van egy férje, gyerek nincs. Azt mondta már nem szereti és, hogy velem ezerszer boldogabb. Mégsem tudja merre lépjen, mert a férj egy "biztos pont" én pedig nem...attól fél később elhagyom, mert fiatalabb vagyok nála. Én 23, ő 33. Azzal jön, hogy máshol tart az életünk, később én is rájövök, hogy nekem nem erre van szükségem, stb. Már szakított kétszer, de sosem bírta sokáig és mikor kerestem előbb-utóbb beadta a derekát. Én nagyon szeretem őt és eltudnám vele képzelni az életemet. Egyáltalán nem zavar a korkülönbség. De megőrülök a hiányától és az a tudat, hogy vele van és éjjel hozzábújik... Szerintetek egyszer eltud odáig jutni, hogy a kockázatosabb döntést hozza meg és elhagyja a férjét?
2011. okt. 8. 13:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"ma 15:39

Már bocsi, de te mi alapján ítéled el a nőt? Honnan tudod milyen a férje?"



Bacáshoz kát ember kel,sunyiba bactak ez a lényeg.Akor nem ge..k?énmeg hokizok azt mégis g..i vagyok?

2011. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
kát=két
2011. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Te szimplán primitív vagy:)Vannak emberek akik kikövetelik, hogy hazudjanak nekik. Ennyi. A többieknek köszi a választ!
2011. okt. 10. 16:32
 24/29 anonim ***** válasza:
21%

"Te szimplán primitív vagy:)Vannak emberek akik kikövetelik, hogy hazudjanak nekik. Ennyi. A többieknek köszi a választ!"



és muszáj volt egy 20 évesel bacni?enyi erővel felem is

ba...nak a nők.

2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

felem=velem


és én utána nem zaklatnáma nőt,mert nekem csak pi..a kel,nem kapcsolat.

2011. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A nő - hacsak nem nagyon buta - tovább lát az orránál. Akármit is mond neked, a biztos ponthoz /férj/ ragaszkodik hosszú távon. Szép, szép a szerelem, de az élet nem/csak erről szól. Túl nagy a korkülönbség is, ami előbb-utóbb kiütközne.
2011. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Soha nem értetem és nem is fogom megérteni h ha valaki már „foglalt” akkor miért kell rá mászni! Ennél undorítóbb dolog nincs a világon. Neked is 2. nak lenni öröké ? mert te csak a második vagy mindig. Meg h semmi becsület nincs bennetek az biztos. hányni tudok az ilyenektől . Mert azt elhiszem h a szerelem elmúlik de akkor meg kell mondani nem ilyen gerinctelen,gusztustalan dolgot csinálni. 3. személy ,is ember vannak érzései szar dolog az is ha szakítanak az emberel de fele olyan szarul esik mint utolag kiderült dolgok! ha más pasira vágyik akkor mondja meg és ennyi. Nem kell itt előadni a nagy áldozatot. És talán 3. ember is tud új kapcsolatot létesíteni nem vágja haza mint a megcsalás. Úgy h keressétek meg a gerinceteket és legyen vége a a magán akciónak. Ha már neked se volt annyi eszed h foglaltra nem mászuk mert van egy hülye aki szereti . Akkor bátorságot összeszedni és ellé állni a 3. félnek!!
2011. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Remélem a férje megtudja, és rendesen helyben hagy. (az asszonyt meg kivágja, mint a papírkutyát)
2011. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A férje nem szereti, de mindegy...nem így viselkedik valaki, ha szeret egy embert. Tőlem jöjjön csak, én nem félek tőle:)
2011. okt. 10. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!