Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvégzem két éven, és lesz...

Ha elvégzem két éven, és lesz egy ügyvitel/ügyintéző titkári szakmám, lesz esélyem munkát találni a szakmában, vagy marad nekem is a futószalag mellett állás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a gazdasági és statisztikai ügyintéző képzést végeztem el, és kb arra jó, hogy kitöröljem vele a hátsómat. Mivel középfokú szakma, ezért nem igazán van rá kereslet.


Utána elvégeztem egy felsőfokú banki szakügyintézőt, ezzel talán van egy kis remény.


Esélyed persze van, de nagy szerencse kell hozzá.

2011. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Középsulimban is volt ilyen képzés, akik ott végeztek és el akartak menni dolgozni a legtöbb eltudott helyezkedni. Van aki bíróságon, van aki NAV-nál van (APEH), de olyan is aki okmányirodában. Változó, de szerintem el lehet vele helyezkedni.
2011. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt egyetemi képzés keretében sajátítottam el: tehát ez a szakirányom, diplomában is ez áll. Június eleje óta keresgélek, és semmi...
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!