Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Imola névről?...

Mit gondoltok az Imola névről? Tetszik? Milyen lányt képzeltek el? Babát várok és nagyon megtetszett ez a név (bármilyen kritika jöhet) 24/N

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 19:00
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
(Amúgy az imolafajok jellemzően nem mocsári, vízi növények, ahogy egy korábbi válaszoló írta, hanem üde és száraz gyepekben fordulnak elő, illetve közéjük tartozik a kék búzavirág is, ami szántóföldi gyom.)
2011. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép név :)

én egy barna hajú lányt képzelek el, és amúgy nem hiszek az olyanokban, hogy az azonos nevűeknek hasonló a természete :)

2011. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
0%
A volt tanárom jut róla eszembe,aki egy nagyon rosszindulatú ember volt. Más Imolát nem ismerek.
2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nagyon öreges, és az egyik legcsúnyább női név, a Petronellán és a Jusztinán kívül :D

Én is valahogy a majmokra asszociálok, mondjuk egy pirossegű páviánra.

Nincs Imola nevű ismerősöm. Csoda?!

2011. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
4%

Nekem nem tetszik... :/

A himlő jut eszembe..:$ Ne haragudj, de azt írtad bármilyen kritika jöhet... :)

Nekem tetszik az Aida, Miranda, Viola, Loretta...

2011. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete találkoztam egy Imolával.

Alapból azt mondtam mikor meghallottam egy ismerőstől ennek a lánynak a nevét, hogy "Úristen ilyen h*lye nevet". De miután találkoztam ezzel a csajjal olyan jó érzés tölt el ettől a névtől. Nem mondom hogy nagyon tetszik, de pozitív érzésem van tőle. Az az Imola akit megismertem egy helyes, mosolygós, kedves csajszi.

2011. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
7%
Szia!Nem akarlak bántani vagy ilyesmi de nekem egy ló neve ugrik be róla ismerösőmnek így hívták. de ha neked ez a név tetszik szived jóga ezt adni a babádnak.Sok egészséget nektek!
2011. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik ez a név. Egyetlen Imolát ismerek, de ő még csak általánosba jár. Egy nagyon kedves, okos, szőke, kékszemű kislány ő, így mindig ilyen emberre asszociálok erről a névről.


Sajnos a férjemnek nem tetszik ez a név, így nálunk kiesik a kosárból. Nektek viszont sok boldogságot kívánok a kicsihez!

2011. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
15%

Egy Imolát ismertem, gyönyörű, különleges lány volt. Igy tetszett a neve is, aztán, mikor valakinek ezt a nevet javasoltam, azt mondta a férje, nehogy már, majd a fiúk mondják neki: Imola, fuvola! :)

Elgondolkodtató, nekem egyébként tetszik!:)

2011. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök alapján csendes, visszahúzódó, de életvidám lányt. 2 Imolát ismerek, mindkettőt nagyon szeretem :)

Tőlük elvonatkoztatva szerintem gyönyörű név, olyan elegáns és jól hangzik :) Egy mosolygós lányt képzelnék el, szőke hosszú hajjal.

2011. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!