Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál? Anyádat vagy...

Kit választanál? Anyádat vagy a szerelmedet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy párkapcsolatod, úgy hogy anyád nem tud róla, azért nem, mert ellenzi a kapcsolatot és minden követ megmozgatna hogy szétmenjetek. Nagyon nem tetszik neki a fiú (ennek az okai most nem igazán lényegesek). Több mint egy éve együtt vagy a fiúval titokban és nagyon szereted. Egyre elviselhetetlenebb a bújkálás, és ha megpróbálod a fiút választani hatalmas testi bántalmazás, lelki zsarolás, örökségből kizárás lesz a vége. 21 éves vagy, a fiú 23. Egyikőtök sem tud elhelyezkedni, pénzetek nincs.
2011. okt. 9. 15:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen helyzetben egyértelmű, hogy a szerelmemet. Ha anyám így reagálna arra, ha olyannal lennék akivel ő nem szimpatizál, akkor mélységesen csalódnék benne és nem tekinteném már az anyámnak.
2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

" Nagyon nem tetszik neki a fiú (ennek az okai most nem igazán lényegesek)."

Hogy egy komoly valaszt kapjal, igenis az okok lenyegessek lennenek.

2011. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 bánomisén ***** válasza:
77%
Testi bántamazás???? Lelki zsarolás???? És még megkérdezed, kit választanék? Egyértelmű, hogy nem azt, aki ver és lelki terrorban tart...
2011. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
ennek az okai most nem igazán lényegesek--pont ez a lényeg!!!
2011. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha normàlis vàlaszt akarsz kapni, akkor igenis szàmitanak az okok. Nem hiszem, hogy a szülõk, csakùgy tiltanànak a szerelmedtõl.
2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

miért ellenzi a kapcsolatot? szerintem ez baromira lényeges,a kérdés szempontjából..

de várj kitalálom,összeálltál egy léhűtő cigánnyal és a gonosz anyád ezt ellenzi?

2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg lényeges,hogy miért utálja a párodat.Ha a párod esetleg drogdíler és ezzel tart maga mellett stb,akkor érthető,hogy minden követ megmozgatna,hogy elválasszon benneteket.Sarkalatos példát írtam,de talán érzed,hogy miért nem mindegy,hogy miért utálja a fiút!
2011. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Igen, éppen az okok lennének a legfontosabbak.
2011. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Először is leszögezném, hogy nekem van olyan jó viszonyom az anyukámmal, hogy sosem kényszerültem titkolózni előtte, pedig csináltam pár gáz dolgot fiatalként.


Amikor bejelentettem neki az új szerelmemet (a jelenlegi páromat) nagyon nehezen fogadta el, de szó sem esett lelki zsarolásról, meg bántalmazásról, próbálta őt megismerni, megszeretni. Mindezt azért, mert az ANYÁM, az a dolga, hogy azt vegye figyelembe, mi a jó NEKEM.


A páromat és az anyukámat másképpen szeretem. Nem tudnék választani közülük, és nem is normális dolog, hogyha választanod kell.

2011. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Fa@a kis helyzet:S

De valami tényleg nem gömbölyű az "ennek az okai most nem igazán lényegesek" megfogalmazással. Már hogy ne lenne lényeges, amikor anyád emiatt bántalmaz, megaláz, és kitagadással fenyeget. Vagy minden pasiddal így viselkedett?

Elég nehéz egy ilyen szűkszavú kérdésre jó választ adni. De 21 és 23 évesen biztosan nem muszáj ennyire kiszolgáltatottan élni. Melyik részén éltek az országnak?

2011. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!