Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél úgy valaha valakit...

Szerettél úgy valaha valakit mégegyszer, mint az első szerelmedet?

Figyelt kérdés
Az első szerelmemet imádtam,teljesen oda voltam érte,rózsaszín köd meg a satöbbi.2 év után szakítottunk,mert kiderült,hogy már egy ideje megcsalt.Aztán kiderült,hogy 1 év után folyamatosan más-más nőkkel.Fiatal vagyok még,azóta nem volt kapcsolatom,augusztusban szakítottunk.Aggódom,mert bár tudom,hogy lesz valaki jobb egyszer,aki megbecsül,szeret és nem csap be,közben pedig azon tűnödöm:Lesz még valaki,akit ennyire fogok szeretni?
2011. jún. 8. 00:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Az első szerelmemmel egy évet voltam együtt, aztán elszállt a köd rájöttem, hogy nem is őt szerettem, hanem azt, hogy végre szeretett valaki. A második volt az első igazi kapcsolat, az első akivel lefeküdtem, 3 évet tartott. Mostmár úgy gondolom, hogy inkább csak barátként szerettem. A harmadikat tényleg nagyon imádtam, de aztán rájöttem, hogy inkább a külsejét szerettem és azt, amit gondoltam róla, amit beleképzeltem. A negyedikbe is nagyon szerelmes voltam, 4 évet tartott, az a kapcsolat volt, amikor sosem érem el igazán amit akarok. Sosem éreztem teljesen magaménak. A szex és New Yorkban volt egy jó idézet, ami leírta a kapcsolatunkat: Szerettem én valaha őt? Vagy csak imádtam a fájdalmat, a mérhetetlen fájdalmat, hogy olyasvalakire vágyom, aki elérhetetlen. Valami ilyesmi. És végül a mostani, a vőlegényem. Benne minden megvan, ami az első négyben volt. Imád, a legjobb barátom, istenien néz ki, és eléri, hogy mindig vágyjak rá. Szóval igen, lehetséges, mást úgy, sőt még jobban szeretni, mint az elsőt. Minden kapcsolat más, mindenkit más miatt szeretsz. Nyugi, lesz még, akit sokkal jobban fogsz szeretni:)
2011. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Óh, igen. IGEN!!!!!


Nem csak úgy, hanem sokkal jobban.

Annyira, hogy el sem tudtam képzelni, hogy lehet ennyire szeretni valakit.

Nagyon-nagyon szeretem, olyan önzetlenül, amiről még álmodni sem mertem.

El sem tudtam képzelni, hogy én így fogok még egyszer szeretni valakit.


Úgyhogy fel a fejjel, nem így, de sokkal jobban is tudsz majd szeretni.


De ne várd, és ne tervezd el, hogy kit és mikor, ki lesz az, aki belép majd az életedbe.


Egyszer váratlanul találkoztok majd, és érezni fogod, hogy itt van akire vártál!


Én sem hittem benne, hogy így lesz, mégis megtörtént, és Veled is megtörténhet, csak higgy benne!


24/L

2011. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj bizony!

Sőt, még jobban.

Igazán háromszor voltam szerelmes életemben, az első szerelem plátói volt 14 évesen, a második szerelem 5 évig tartott.

Most 29 éves vagyok és úgy érzem, a férjem úgy szeretem, mint még soha senkit azelőtt.


A lángoló diákszerelem ehhez képest valóban csupán "gyerekjátéknak" tűnik.

Nagyon szép volt, de ezt a mostani komoly, mély szerelmet semmi másra nem cserélném.


Az ember persze mindig ezt érzi egy csalódás után, hogy ő aztán soha többé senkit nem képes úgy szeretni, de az idő nagy úr és az élet állandó változásokkal tarkított, pont ettől olyan gyönyörű.

2011. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt sokkal jobban!
2011. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem. Annál sokkal jobban. :)
2011. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én az első párommal vagyok, szóval nincs viszonyítási alapom, de most úgy érzem senki mással nem tudom elképzelni az életemet, sőt nélküle el sem tudom képzelni...ha egy reggel csak nem lenne:-S

Viszont volt egy plátói szerelmem gimi 9.-10. ben az teljesen más volt, valamiért ma is érzek valamit ha meglátom a képét pl. iwiw-en:-S Bennem van az, hogy mi lett volna ha...

21-L

2011. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt sokkal jobban. Később jöttem rá, hogy az nem is volt igazi szerelem, csak nem volt összehasonlítási alapom, azért tűnt olyan hatalmasnak. Nálad is így lesz, meglátod. Tovább kell lépni, és jön az igazi, meglátod.
2011. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy? Nem. Sokkal jobban? Igen. :D

Általában később rájön az ember, hogy az talán nem is volt szerelem. :D

2011. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem tulajdonképpen az első igazi szerelmem plátói volt, a normál első igazi szerelmem az első férjem, de igen, bizony hogy szeretek tőle sokkal jobban valakit: a második férjemet sokkal-sokkal jobban! Nekem Ő az igazi, igaz, nem az első!
2011. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!