Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy anyuci...

Honnan tudhatom, hogy anyuci pici fia?

Figyelt kérdés
Avagy beteg (tüdőrákos) anyukáját segítő hálás-szomorú gyermek.
2011. okt. 9. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
megkérdezed...
2011. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a tüdőrák??

Amúgy onnan lehet észre venni hogy fontosabb az anyja véleménye mint a tied vagy a saját magáé...

2011. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért van erre utaló jelzés hogy ő az esetleg?Mármint anyuci pici fiacskája....

Ha igen miből gondolod hogy az illető az??

2011. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki segíti a rákos anyját, az teljesen természetes.

Anya kicsi fia nem ez az eset, hanem az, hogyha mindenért anyukához szalad haza, kenyeret kenni sem tud egyedül, és mindenben anya véleménye a mérvadó.

2011. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha az én párom a tüdőrákos, halálos beteg anyjához menne naponta 3szor , akkor nem "anyuka pici fia " kategória, hanem a hálás-szomorú, (és inkább támogatnám)

Amúgy az az anyuka pici fia, aki ilyen szörnyű betegség nélkül jár anyucihoz haza, és anyunak hisze le mindent először.

2011. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat, és eléggé szarul is érzem magam, hogy ezen elgondolkoztam, csak hát, annyi ilyen anyucipicikicsifiacskája kérdés volt, hogy bogárka ült a fülembe.. :) de én is inkább a hálás-szomorúra tettem a voksomat :)
2011. okt. 9. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem tetszik a kérdés. Azért, mert ad az anyukája véleményére illetve fontos neki már egyből ilyen degeneratív jelző illeti?

A legtöbb fiú túl racionális. Kevesebbjük pedig olyannyira ilyen, hogy képes mérlegelni a legbensőségesebb kapcsolatai terén is. Tehát, simán elképzelhető, hogy inkább az anyjának ad igazat, mint a barátainak/barátnőjének... Nyilván, akadnak olyan nők, akik olyan anyák voltak, kik megérdemlik ezt a fajta figyelmet a fiúktól. Mellesleg tizenévesen én is simán adtam anya véleményére mindig, a sajátoméval szemben...

Aztán megváltozott a helyzet az idő múlásával...

2011. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Upsz, kicsit késve, de válaszolok. A pasi 36 éves
2012. febr. 22. 11:27
 9/9 anonim válasza:
Szerintem anyuci pici fia az aki rendszeresen felhívja a szüleit, mert azt mondták neki aztán szomorkodik azon, h őt nem hívják fel. Elviszi bevásárolni, ide-oda, igen anyám ez kell neked stb... ha velem kell jönni akkor meg azt kérdezi muszáj?
2015. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!