Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párod aki...

Volt már olyan párod aki tipikusan "anyuci pici fia"volt?

Figyelt kérdés
Ha igen,kérlek meséld el!
2011. okt. 6. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az első férjem. Hosszú volna elmesélni a történetet, de tipikus anyuka egyetlen kisfia verzió. A házasságunk 8 hónapot bírt ki.
2011. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző párom olyan szinten nem volt önálló, hogy legtöbbször az anyja hozta el hozzám kocsival, meg érte jött..... -.-"
2011. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"Előző párom olyan szinten nem volt önálló, hogy legtöbbször az anyja hozta el hozzám kocsival, meg érte jött....."


Hány éves volt a párod?


Ez durva

2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom tipikus apuci pici fia.
2011. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
jaj, bocsi, a kort elfelejtettem 21-22 évesen történt ez, azért ennyi idős korában már ennyire legyen önálló az ember
2011. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

14:29


apuci???

2011. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az exem.

Első randin még mosolyogtam,hogy felhivta hogy rendben felért (10km,nyári napsütéses idő),még akkor is mosolyogtam amikor 10re haza kellett érnie,pedig 23 éves volt már akkor is.

Kevésbé mosolyogtam amikor rájöttem,hogy egy rántottát nem képes magának megcsinálni,és szerinte az anyjára kellene hasonlitanom jobban,és kiszolgálni őt.

4 évet kihuztunk,de már visitva dobtam ki amikor ráébredtem,hogy a szülei házában a fürdőszoba nekünk épül. (hatalmas ház,felső szint exemé,és már csak a fürdő hiányzott hogy tökéletes 2generációs legyen...tudta 4 ével azelőtt is hogy inkább leszek hajléktalan mint szülőkkel lakjak,ő meg elfelejtette közölni hogy ő az anyjától nem költözik soha el)

2011. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
igen. szakítás is lett a vége bár elég sokáig bírtam(6 év) nem tudott/akart elszakadni az anyjától illetve az anyja nem is engedte. 27 volt amikor megismertem az anyjával lakott egy családi házban, szülei akkor már elváltak. reggel anyuci keltette , elétette a reggelit, siettette hogy egyen gyorsan mert el fog késni..kb mint egy iskolás kisgyereket. aztán beleszólt mindenbe, pl akartunk venni új szőnyeget , gondoltam ketten el tudjuk intézni , hát nem anyucinak kellett jönnie mert ő jobban ért hozzá mint én..aztán pár év múlva felvetettük hogy össze kéne költözni , venni egy kis lakást. az anyja hiszériát csapott hogy hogy gondoljuk hogy őt ott hagyjuk (15 percre lett volna a lakás tőle). szóval betelt a pohár és szakítottam. életem legjobb döntése volt. aztán azóta anyuci mellett épített egy házat és ott lakik az újdonsült párjával :D gondolom édes hármasban :) én meg azóta boldog házasságban egy normális önálló férfivel.:)
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

igen, nekem is volt! Tapasztalatból mondom, vagy már most választás elé állítod, vagy lelépsz! A legszörnyűbb nyolc hónapom volt. 20 évesek voltunk. Neki is időre hazakellet érnie, csak akkor találkozhattunk ha anyuci megengedte stb.

Én akkor már idővel családot szerettem volna, aztán kiderült hogy ő soha nem akar elköltözni otthonról!(mármint a fiú). Akkor be is fejeztem!

2011. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Ha anyuci hívta hogy vigye el boltba, vagy ide-oda, akkor ment. Tök mindegy hogy mit csináltunk éppen. Anyuci volt az első. A srác 26 éves volt, a szüleinél lakott (nem ez a baj, én is ott laktam), mégis anyuci mosott rá, mert azt se tudta hol a bekapcs gomb a mosógépen. :S


Nem bírtam. Csúnya veszekedés lett a vége, végül szakítás.

2011. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!