Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiak! Miért...

Elsősorban férfiak! Miért csináltok ilyet ha van feleségetek/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Lehet hogy általánosítás lesz!

Van egy ismerősöm van barátnője, más lányoknak a képeit lájkolgatja, kommentálja fb-n. Tegnap elmentünk egy szórakozóhelyre ott volt a barátnőjével. És olyanokat mondogat nekem ha nem lenne az xy akkor most én lennék a barátnője,meg hogy ha szakítanak majd akkor. Hogy mindig én voltam álmai nője nem tud elfelejteni stb. akkor miért van a barátnőjével. Tisztázzuk én nem érzek iránta semmit!

2. Szintén tegnap este másik pasi van felesége, az is dettó ugyanez, hogy milyen jól nézek ki jajj ha nem lenne a felesége, meg hogy engem ő sose érdekelt, meg ott puszilgatott meg ilyenek. Szerintem az annyira undorító dolog. Miért csináltok ilyet ha van barátnőtök?


2011. okt. 9. 16:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
21%
A félrekacsingatás feldobja az otthoni szexet is, néhány szerető után az asszony is újdonságnak hat :D Persze ügyesen kell titkolni ,nem pancserkedni és a feleség előtt a mintaférjet kell játszani ,had higgye minden oké és az ő párja a világ legjobbja.
2011. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

És ne feldjük el, hogy mindkét nemnél fontos (bizonyos személyeknek) hogy tudják: vonzó vagyok még? Igazából sokan sztem azért csinálnak ilyet, hogy tudják: ha estleg tönkremenne a kapcsolata, van még esélye? Abszolút elítelendő, és sosem bocsánatos! Mégis az esetek nagy részében ez meggondolatlanság, és tettlegesség nem követi! Persze ez nagyban befolyásolhatja, hogyan reagálnak!

Tanácsként annyit, ha ilyen van, nyugodtan legyél határozott, elutasító, és ha sértődés vagy fenyegetőzés alakulna ki, ajánld fel, hogy kérdezzétek meg a másik félt, mit szólna hozzá ha tudná: a párja szívesen lecserélné? Főleg akkor lehet hatásos, ha ismered az illetőt, sőt pl a mobil száma is megvan! Így elővéve a Te telefonodat, ezt nyomatékosítani rendkívül hatásos lehet! Ez valszeg rendbe teszi a fejét, és elgondolkodik rajta mi történne ha kiderülne? És esetenként az értékelés elveszi a kedvét a hasonló "mutatványoktól"!

2011. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Csak megjegyzem: sok hűséges férfit ismerek,igaz nem a a 20 év alattiak között. De nagyon sok férjes asszonyt is,aki megcsalja a férjét. Ez nem csak a férfiak privilégiuma. Főleg,hogy ma a nők többsége szajha,bár tisztességesnek hiszi magát.
2011. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
A hűtlenségről két ember tud: a félrelépő és akivel félrelép, és közben mindenki(ismerősei, párja) azt gondolja róla, hogy milyen hűséges, csodálatos ember. Szerintem több megcsalás marad titokban, mint amennyi kiderül.
2011. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "puszilgatott meg ilyenek"? Talán benned van a hiba és te flörtölgetsz foglalt pasikkal. Erre nem gondoltál kiscsibém?
2011. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
nem csinálok ilyet, sohasem csináltam ,soha nem is fogok, hagyjál már
2011. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem flörtölök olyan férfiakkal akiknek van barátnőjük, akiknek meg feleségük azzal főleg nem!
2011. okt. 9. 20:31
 28/30 anonim ***** válasza:
31%
Én is kefélek a párom mellett más csajokat is! És akkor mi van!?
2011. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
Semmi. Őszinte vagy legalább.
2011. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is a tizen, huszon éves éretlen fiúk csinálják ezt rendszeresen...


Bocs, de hogy tudott puszilgatni a csávó, ha nem hagytad?

Másrészt, én sem hoznám soha olyan megalázó helyzetbe a feleségem, hogy komolytalan flörtölgetésekbe, és "puszilgatásokba" bocsátkozzak.

Nagyon sok csinos nő van, és igen, észreveszi őket az ember, de nekem nem esik nehezemre hűségesnek maradni a feleségemhez, pedig már 10 éve vagyunk házasok.

Nagyon szeretem őt, ha hiszik, ha nem, de szerelemmel, és nem tudnék a szemébe nézni, miután félrementem.


Az olyan férfiak, akik unják a házasságukat, meg a feleségüket, csak pusztán kényelemből nem válnak.

2011. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!