Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számtalan kérdés volt már...

Számtalan kérdés volt már arról, mi van akkor, ha alkohol vagy kábítószer függőségre megy el a család pénze valamely függő családtag miatt. De mi van akkor, mit lehet tenni akkor, ha cukorfüggőségre megy el a pénz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy értve cukor? tehát maga a kristálycukor, vagy a csokoládék/édességek?
2011. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy kiló cukor nem olyan drága.
2011. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan már kokain árban mérik a cukrot :D

Na de komolyra fordítva, nem egyértelmű, hogy mi a gond. Édességfüggő valaki, vagy hogy kell érteni ?

2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor az van, h a fogorvos rövid úton a barátod lesz. :D
2011. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy kell érteni, hogy magas cukortartalmú ételek ipari mennyiségben való fogyasztása nélkül már elvonási tünetek jelentkeznek. Tehát csokoládé, nutella, sütemények, cukros üdítők literszám, és irreális mennyiségű kenyér és tészta fogyasztása jellemző. Az illető továbbá kifejezetten ingerült lesz, ha valaki felveti, hogy valami nem egészen van rendben.
2011. okt. 10. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos vagy dietetikus, de itt érdemes lenne kivizsgáltatni, mert lehet cukorbetegség vagy vmi anyagcsere zavar is. Ebben se volna együttműködő ?
2011. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Két személyről van szó. Egyikük már cukorbeteg, de továbbra is vedeli a kólát. A másik még fiatal ahhoz, hogy cukorbeteg legyen, viszont egy délután alatt elfogyaszt egy tepsi almás pitét.
2011. okt. 10. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég elkeserítő. Sajnos tényleg olyan a viselkedésük, mint bármi más függőké, és amíg ők nem akarják a változást, addig sajnos nem sokat tehetsz értük. Kik ők neked egyébként, házastárs és gyerek vagy szülő és testvér?
2011. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szülő, illetve testvér.
2011. okt. 10. 16:07
 10/12 anonim válasza:
49%
Én is szeretem az édességet!! Van amikor havonta két havonta előjön és megeszek 2-3 csomag gumicukrot meg egy nagy tábla milkát. Szerintem ez mindenkivel előfordul. Mellesleg minden hétvégén megeszek egy tepsi süteményt. Ez csak étvágy kérdése.
2011. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!