Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tettetek volna ilyen...

Mi tettetek volna ilyen esetben, ha valamelyik családtagaotokkal történt volna ilyen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,elmegy orvoshoz,aki azt mondja neki,hogy a vérrög,amit egy hónapja találtak egy fő vénában,sokat nőtt az előző méretéhez képest,le is szakadhat nagy valószínűsséggel,és ebbe bele is halhat,ezért be kell mennie kórházba.Hetekig fekszik kóházban,ahol gyakran mondják neki,hogy leszakadhat,és ez haláálal végződhet.Családtagotok persze minden nap retteg,hogy megéri-e a másik napot,főorvos meg haza akarja küldeni helyhiány miatt.

Majd átküldik egy neves fővárosi kórházba,ahol kiedrül ,hogy a vérrög nem nőtt,sőt olyan kicsi,hogy nem okozhat problémát.

Ez történt nemrég egy közeli rokonommal.


2011. szept. 16. 05:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
bocsánat,halállal
2011. szept. 16. 05:43
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, h ha hetekig feküdt ott és ennyire súlyos volt az állapota, akkor miért nem műtötték? V csak a haldoklását akarták asszisztálni?

Esetleg lehet, h a neves kúrházban már eleve helyhiány volt és ezzel akartak lerázni, h nem is nagy a vérrög?

Biztos kivizsgáltatnám az ügyet hatóságilag.

2011. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj kórházban, habár amit előbb írtam is igaz :)
2011. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem,a fővárosiban teljes kivizsgálást csináltak,napokon keresztül vizsgálták,neves orovosok dolgoznak abban a kórházban

a másik kórházban semmit se csináltak vele azon kívül,hogy kapott 2 adag heparint,amitőlpattogni kezdtek az erei,és ezután két hétig feküdt bent megfigyelés érdekében,de nem értem, miért,mert mit tudtak volna abban a kórházban csinálni vele

2011. szept. 16. 05:55
 5/19 A kérdező kommentje:
és vizitekkor a kisvárosi kórházban azon tanakodtak,ki küldje el a faxot a fővárosi kórházba,a főorvos,vagy a szobaorvos...na itt betelt a pohár,mint az oviban
2011. szept. 16. 05:59
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Jó, tudjuk, van, aki válaszolt is, még hányszor fogod leírni?
2011. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért, hogy lehet kivenni egy fővénából vérrögöt műtéti úton? Ez érdekelne!
2011. szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a kerdest egyszer mar feltetted par nappal ezelott, akkor ugy adtad elo, mintha veled tortent volna meg.

Gondolod, hogy azota valtozott barkinek is a velemenye? Igen, meg mindig:

Megremultunk volna, aggodtunk volna, es a vegen orultunk volna, hogy szerencsere megsincs nagyobb baj.

2011. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..


Remeljuk, nem fogod ujra feltenni egy honap mulva.

2011. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%

Ha nagyon közeli családtag bementem volna a Telki Magánkórházba fizetek szépen és meggyógyítanak.

Nyugodtan lehet qurva anyázni az orvosokra, akkor sem gyógyítanak már közkórházban, mert nem érdekli őket.

6 év egyetem 5 év gyakorlat 95 ezer nettóért. Qurva sokat tanulnak addig mire szakvizsgáznak munka mellett.

Más sörözik meg nőzik az orvos meg tanul. Utána meg 140 ezer nettót kap. Szóval ennyit a szakmunkás is keres, így az orvos is majd akkor dolgozik, ha a zsebét teletömöd, Gondolod a két szép szemedért tanult annyit???

És miből él meg?

A szakmunkás meg röhög rajta, mert többet keres, tök ostoba és egész este piálni tud, és még külföldre is jár.

2011. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!