Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettetek az ellaposodott...

Mit tettetek az ellaposodott kapcsolatotokkal?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki hogy kezelte (szünet/kapcsolat feldobása/szakítás stb.)


Ötleteket várok, már nem tudom mit tegyek. Eléggé érdektelen a párom irántam.


2011. szept. 14. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bedobtam a kérdést, hogy "hogyan látja a kettőnk jövőjét? El tud- e képzelni minket x év múlva is egy párként..."

A téma elindult, a további rész már csak rajtatok múlik.

2011. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érdektelen, akkor dobd a p.csába, jobbat érdemelsz.
2011. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szar az egész ahogy van, ha már érdektelen irányodba. De meg lehet próbálni, beszélgetni ki mit képzel a jövőről, esetleg egy pár napos kiruccanás, programok, kirándulás, valami amit szerettek mind ketten. A szex feldobása, ha ez sem megy akkor egy kis szünet, éljétek egy kicsit ki magatokat.
2011. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakítottam. 8 hónap után éreztem úgy, hogy én már nem szeretem a párom, pedig előtte hatalmas szerelem volt.

Ő szeretett, ezért mindent megpróbált, hogy visszaszerezzen (szerencsére). Azóta már eltelt 4 hónap és egyelőre minden oké. Most már teljesen másképp szeretem, mint a szakítás előtt, sokkal jobban, de másképp. Most már megint működik a szex is, pillanatok alatt képesek vagyunk felizgatni a másikat.

Mindketten változtattunk (inkább ő, én elég büszke, nem megalázkodó típus vagyok, de azért próbálkozom nem hisztérika lenni) gyakrabban kirándulunk, már kimondom, ha valami problémám van, azon elvitatkozgatunk, aztán pár óra múlva kibékülünk. Ez van hogy kétnaponta előfordul.

De nem zavar, hogy gyakran veszekszünk, elég különböző természetünk van, erre foghatom. Az jobban zavar, hogy ő mindent beáldozna értem, és én is megtenném persze, csak nekem ezt nehezebb kimondani.

2011. szept. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!